PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن سال 2014 جهان

shop
01-13-2015, 03:23 AM
کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن سال 2014 جهان

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

کریستیانو رونالدو در شرایطی با کسب 66.37 درصد آراء به عنوان برنده توپ طلای سال 2014 معرفی شد که لیونل مسی با کسب 15.76 درصد آراء دوم شد و مانوئل نویر با کسب 15.72 درصد آراء به عنوان سومین بازیکن برتر دنیا در سال 2014 معرفی شد

رونالدو پس از کسب جایزه بازیکن سال فیفا برای دومین بار متوالی که در مجموع سومین توپ طلای دوران بازیگری او محسوب می*شود، اظهار داشت: مایلم از همه آنهایی که به من رأی دادند، تشکر کنم. سال 2014 برای من سالی باورنکردنی بود اما من می*خواهم به کار*هایی که تا الان انجام داده*ام، ادامه دهم. من می*خواهم باز هم پیشرفت کنم تا هر روز بهتر از دیروز باشم. من هرگز فکرش را نمی*کردم که سه بار این جایزه را به خانه ببرم. من می*خواهم بهترین بازیکن تاریخ فوتبال شوم.‬

shop
01-13-2015, 03:24 AM
گزارش کامل فارس از مراسم توپ طلای 2014
کریستیانو رونالدو برای سومین بار مرد سال فوتبال جهان شد
مراسم انتخاب برترین*های فوتبال جهان امشب در زوریخ برگزار شد و بهترین*های سال 2014 فوتبال جهان مشخص شدند.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

به گزارش خبرگزاری فارس ([Only registered and activated users can see links])
، مراسم انتخاب برترین*های فوتبال جهان به این ترتیب برگزار شد.
از ساعت 21 مراسم بطور رسمی با خوش*آمدگویی توسط کیت عبدو، مجری مراسم و پخش ویدئوی معرفی سه فینالیست توپ طلا در رشته های مردان و زنان آغاز شد.
در ادامه با پخش ویدئوی گل*های فینالیست های جایزه پوشکاش برترین گل سال انتخاب شد. که گل
انتخاب و نمایش نامزدهای جایزه تیم برتر سال
انتخاب و نمایش دروازه*بان برترسال جهان که در نهایت مانوئل نویر بعنوان برترین دورازه*بان جهان انتخاب شد.
انتخاب و نمایش چهار مدافع برتر سال جهان که 4 نفر اول بدین شرح است:فیلیپ لام ( بایرن مونیخ - آلمان ) - داوید لوئیز ( پاریسن ژرمن - برزیل ) - تیاگو سیلوا ( پاریسن ژرمن - برزیل ) - سرخیو راموس ( رئال مادرید - اسپانیا )
انتخاب و نمایش سه هافبک برتر سال جهان که 3 نفر اول بدین شرح است: آندرس اینیستا ( بارسلونا - اسپانیا) - تونی کروس ( رئال مادرید - آلمان ) - آنخل دی ماریا ( منچستریونایتد - آرژانتین)
انتخاب و نمایش سه مهاجم برتر سال جهان که 3 نفر اول بدین شرح است: مسی ( بارسلونا - آرژانتین ) - رونالدو ( رئال مادرید - پرتغال ) - روبن ( بایرن مونیخ - هلند)
در ادامه سپ بلاتر روی سن آمد و برنده جایزه ویژه فیفا را اعلام کرد.
پخش کلیپ اختصاصی از رونالدو با پیغامی برای هواداران
جایزه برترین مربی سال در عرصه بانوان به رالف کلرمن سر مربی تیم بانوان ولفسبورگ رسید.
انتخاب برترین مربی سال جهان از بین آنچلوتی، سیمئونه و یواخیم لوو در نهایت به پیروزی یواخیم لو خاتمه یافت و در ادامه با سخنرانی وی این بخش هم به پایان رسید.
جایزه بازی جوانمردانه فیفا به تیم اهدا شد.
:کلیپ اختصاصی از مسی با پیغامی برای هواداران از سوی این بازیکن پخش شد.
اجرای موسیقی توسط باستین باکر پیش مقدمه*ای بود برای گزینش برترین گل سال 2014.
برنده جایزه پوشکاش یا عنوان زیباترین گل سال از بین خامس رودریگز، فن پرسی و استفانی روچه به خامس رودریگز بازیکن کلمبیای رئال مادرید رسید.
پخش ویدئو مانوئل نویر یکی از سه گزینه نهایی تصاحب توپ طلا با پیغامی برای هواداران
برنده بهترین بازیکن زن جهان از بین کسلر، مارتا و وامباچ به کسلر بازیکن تیم ملی آلمان رسید.
در ادامه و مهمترین بخش مراسم کیت ابدو، مجری مراسم در کنار بلاتر و ژان اتین آمائوری، نماینده فرانس فوتبال بهترین بازیکن جهان را معرفی کردند و در نهایت با تمام علامت* سوال*های که در چند ماه اخیر در ذهن فوتبال دوستان وجود داشت از بین سه بازیکن ارزشمند و توانمند دنیای فوتبال نویر، مسی و رونالدو،کریستانو رونالدو بعنوان بازیکن برتر جهان در سال 2014 میلادی انتخاب شد.سال گذشته په له توپ طلا را به رونالدو اهدا کرده بود و امسال این جایزه توسط تیری آنری که به تازگی از فوتبال حرفه*ای کناره*گیری کرده به وی اهدا شد.
در انتهای مراسم سه بازیکن و دیگر منتخبان سال 2014 میلادی در کنار هم عکس یادگاری گرفتند.

shop
01-13-2015, 03:25 AM
جایزه "پوشکاش" به جیمز رودریگز رسید

جایزه بهترین گل سال 2014 به جیمز رودریگز کلمبیایی رسید. گل رودریگز در جام جهانی 2014 برزیل مقابل تیم ملی اروگوئه بوده است.
او پس از دریافت این جایزه گفت: از تمام کسانی که به من رای دادند تشکر می کنم. این یک لحظه با شکوه برای من و تمام مردم کلمبیا است.
در این رای گیری، 42 درصد به گل رودریگز، 33 درصد به گل استفانی روچه و 11 درصد به گل فن پرسی رای دادند.

shop
01-13-2015, 03:26 AM
يواخيم لوو، مربي سال جهان شد

يواخيم لوو، سرمربي تيم ملي آلمان، به عنوان بهترين مربي سال 2014 انتخاب شد.

به گزارش "ورزش سه"، لوو که تابستان گذشته توانست آلمان را قهرمان جهان کند، در رقابت بر سر این عنوان توانست کارلو آنچلوتی و دیگو سیمئونه، سرمربیان رئال مادرید و اتلتیکو مادرید را پشت سر بگذارد.

shop
01-13-2015, 03:27 AM
مراسم توپ طلاي سال 2014 در زوريخ سوئيس آغاز شد.

به گزارش "ورزش سه"، آخرین باری که به جز رونالدو و مسی، بازیکنی موفق به دریافت توپ طلا شد، کاکا در سال 2007 بود. لوو هم معتقد است که توپ طلا باید به نویر برسد. آیا این روند دچار تغییر خواهد شد؟

- مراسم با صحبت های سپ بلاتر، رئیس فیفا، آغاز شد. بلاتر صحبتهایش را با ابراز همدردی با کشور فرانسه پس از حادثه ترورسیتی در این کشور شروع کرد و گفت :" کشور همسایه ی ما در ماتم و اندوه سنگینی فرورفته است."
بلاتر ادامه داد:" فوتبال می تواند صلح را به کشورها هدیه دهد. دست دادن(در ابتدای بازی ها) یک نشان جهانی برای صلح است و باعث ایجاد دوستی، احترام و بخشش می شود."

- همه ی کاندید ها روی استیج حضور پیدا کردند. مسی با کت و شلوار قرمز، در میان دیگر کاندیدها خودنمایی می کند.

- جایزه ی پوشکاش به گل استثنایی استفانی روشه، بازیکن زن ایرلندی رسید. او برای رسیدن به این جایزه، رابین فن پرسی و خامس رودریگز را پشت سر گذاشت.

- الساندرو دل پیرو روی صحنه آمده تا نام تیم برتر سال را معرفی کند.

- مانوئل نویر به عنوان دروازه بان سال انتخاب شد.

- فیلیپ لام، تیاگو سیلوا، سرخیو راموس و داوید لوئیز به عنوان مدافعین برتر سال انتخاب شدند. آندرس اینیستا، تونی کروس و آنخل دی ماریا به عنوان بهترین هافبک های سال انتخاب شدند. رونالدو، روبن و مسی هم مثلث خط حمله تیم منتخب سال را تشکیل دادند.

- تیم ذخیره های سال: کورتوا، مارسلو، آلابا، هوملس، دنی آلوس، مودریچ، یحیی توره، آلونسو، نیمار، ‏زلاتان، سوارز

- بعد از اعلام تیم منتخب سال، مراسم با پخش لحظه های به یاد ماندنی رونالدو در سال 2014 ادامه پیدا کرد

- رونالدو روی صحنه رفت و در مورد سال 2014 صحبت کرد؛ او با ستایش از کارلو آنچلوتی، او را مردی فوق العاده توصیف کرد و از اهمیت کسب لا دسیما با رئال گفت.

- و جایزه بهترین مربی سال تعلق گرفت به....یواخیم لوو