PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرین وضعیت خلعتبری

gshare.ir
08-22-2013, 04:04 AM
[Only registered and activated users can see links]

آخرین وضعیت خلعتبری از زبان رویانیان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مذاکرات با عجمانی*ها، نظر دایی درباره جذب خلعتبری، طلب پرسپولیس از دنیزلی و ... صحبت کرد.

* آقای رویانیان! بالاخره توانستید از عجمانی*ها تخفیف بگیرید؟

اینکه پول رضایت نامه را قسطی بدهیم، نمی*شود که عجمانی*ها همکاری نکنند. باید در این شرایط به خلتعبری کمک کنند. او بازیکنی حرفه*ای است و دوست دارد که تکلیفش هرچه زودتر مشخص شود. او خانواده دارد و عجمانی*ها باید بیشتر فکر کنند. باید بدانند دیپلماسی فوتبال متفاوت است. ما همه امیدواریم که این انتقال صورت گیرد چراکه یک کار ملی است.

* دیروز در نشست هیات مدیره در این رابطه تصمیمی گرفته شد؟

ببینید من در ابتدا به هیات مدیره گفتم که موضوع دادن 5 میلیارد به خلعتبری اصلا درست نیست و برخی دوستان جوسازی بی مورد می*کنند. عملکرد این بازیکن چه به لحاظ فنی و چه از نظر اخلاقی مورد تایید ماست. دایی هم این روزها با او صحبت کرده و خودش هم آماده است که به پرسپولیس بیاید. البته دایی به من گفت که همین الان هم تیم ما بازیکنان تاپ و آینده*داری دارد. آنها می*توانند ترانسفر شوند. با این حال دایی از آمدن خلعتبری خوشحال می شود.

* هیات مدیره برای این انتقال برای پرسپولیس کمک مالی فراهم می*کند؟

امیدوارم که این اتفاق بیفتد. ما راه خودمان را به عجمانی*ها نشان دادیم و حالا منتظریم که آنها با ما راه بیایند.

* بالاخره چه زمانی مذاکرات با عجمان نهایی می*شود؟

نماینده ما در دوبی که باید از او تشکر ویژه*ای داشته باشم جلساتی را با مسئولان این باشگاه برگزار کرده است. در تلاش هستیم که آنها را راضی کنیم. اماراتی*ها نباید بگذارند خلعتبری ضربه بخورد. خود خلعتبری هم موافق نیست اینقدر برای رضایت نامه*اش هزینه شود. سعی می*کنیم هرچه زودتر تکلیف را روشن کنیم.

* از دنیزلی و بدهی*اش به پرسپولیس چه خبر؟

دنیزلی مبلغی از قراردادش را به ما بدهکار بود. البته بخشی از این پول را پرداخت کرد اما هنوز قسمتی از آن باقی مانده است. با این حال او آدمی نیست که زیر حرفش بزند و قول داده که طی همین روزها این پول را به ما بدهد.

gshare.ir
08-22-2013, 04:37 PM
پرداختي پرسپوليس به عجمان خيلي کم است
انتقال خلعتبري به پرسپوليس طي يکي دو روز آينده نهايي مي*شود.

مدير برنامه*هاي محمدرضا خلعتبري درباره آخرين وضعيت انتقال اين بازيکن به پرسپوليس اظهار کرد: مسئولان باشگاه عجمان حاضر شده*اند که تخفيف قابل توجهي به پرسپوليس بدهند. من رقم*هايي را در رسانه*هاي ايران ديده*ام که به هيچ عنوان صحت ندارد و حتي اين رقم خيلي کمتر از 3 و نيم ميلياردي است که بعضي*ها مطرح کرده*اند.

به گزارش ايسنا،وي ادامه داد: توافقات بين دو طرف انجام شده و فقط بر سر نوع پرداخت مبلغ رضايتنامه بين دو طرف کمي اختلاف است که آن هم طي يکي دو روز آينده برطرف مي*شود. عجماني*ها اصلا اذيت نکردند و ما کاملا با آن*ها يک همکاري فوتبالي داشتيم.

زماني، با اشاره به اينکه خلعتبري در قرارداد خود با پرسپوليس هم تخفيف ويژه*اي قائل شده گفت: قرارداد خلعتبري با پرسپوليس دوساله خواهد بود که براي سال اول او تخفيف خيلي ويژه*اي به پرسپوليس داده است و شک نکنيد يکي از دلايلي که اين انتقال انجام مي*شود، اين است که خلعتبري راضي شده در سال اول حضور خود در پرسپوليس مبلغ کمي بگيرد. شما اگر به قرارداد بازيکنان خوب در ليگ برتر نگاه کنيد که البته قيمت آن*ها هم گفته نمي*شود، متوجه مي*شويد که چه رقم*هايي وجود دارد. اما خلعتبري حاضر شد براي سال اول مبلغ کمي از پرسپوليس بگيرد.

وي درباره اينکه چرا در مقطعي مذاکرات دو باشگاه به بن بست خورده بود گفت: مشکلي در ميان نبود. آن خبري که منتشر شده بود و گفته بودند دو باشگاه به توافق نرسيده*اند درست نبود. همه چيز خيلي دوستانه بين مسئولان دو باشگاه انجام شد. به هر حال باشگاه عجمان بايد همين پول را براي جذب بازيکن ديگري هزينه کند. مشکل آن*ها اين است که خلعتبري سهميه بازيکن آسيايي*شان محسوب مي*شود و خيلي سخت مي*توانند بازيکن آسيايي بگيرند. ضمن اينکه آن*ها به هيچ عنوان حاضر به از دست دادن خلعتبري نبودند اما با توجه به درخواست پرسپوليس موافقت کردند که اين بازيکن به ايران برگردد.

زماني همچنين گفت: در اين قرارداد باشگاه پرسپوليس ضرر نمي*کند. فراموش نکنيد که خلعتبري با عجمان قرارداد دو ساله به ارزش 7 و نيم ميليارد تومان داشت اما ما در سال جام جهاني قرار داريم و هيچ بازيکني وجود ندارد که حضور در جام جهاني را به همراه تيم ملي کشورش از دست بدهد. خلعتبري هم از اين قاعده مستثني نيست و دوست دارد با تيم ملي مسافر برزيل باشد.

gshare.ir
08-25-2013, 05:13 PM
پول رضايتنامه خلعتبري را قسطي بدهيد
باشگاه عجمان امارات شرايط جديدي براي صدور رضايتنامه مهاجم ايراني خود براي باشگاه پرسپوليس تعيين کرده است.

در حالي که باشگاه پرسپوليس مدت*هاست به دنبال جذب محمدرضا خلعتبري، مهاجم ملي پوش عجمان امارات است؛ شنيده مي*شود باشگاه سپاهان هم براي جذب اين بازيکن دست به کار شده است.

به گزارش تسنيم، اين در حالي است که شرايط عجمان براي باشگاه پرسپوليس بسيار بهتر از گذشته شده است. باشگاه اماراتي حاضر شده پول رضايتنامه خلعتبري را به صورت اقساطي و در 3 يا 4 قسط دريافت کند. با اين شرايط پول رضايتنامه خلعتبري در حد همان 750 هزار دلاري است که پرسپوليسي*ها خواهان آن بودند. در اين ميان گفته مي*شود ممکن است با تخفيف عجماني*ها مبلغ دريافتي محمدرضا خلعتبري از باشگاه پرسپوليس افزايش يابد.

همه اين اتفاقات در حالي رخ مي*دهد که گفته مي*شود سپاهان مشتري جديد خلعتبري است. از سوي ديگر در اين مدت خبري از فرد خيّري که رويانيان از او به عنوان کسي که مي*خواست پول انتقال خلعتبري را بدهد، نبوده و با اين شرايط و با قسطي شدن پرداخت اين پول کار اين فرد هم راحت*تر مي*شود!

gshare.ir
08-26-2013, 02:31 AM
دایی: هدایتی قبول کرد پول رضایت*نامه خلعتبری را بپردازد

علی دایی می*گوید حسین هدایتی روی او را زمین نزده و قبول کرده پول رضایت*نامه محمدرضا خلعتبری را بپردازد.
سرمربی تیم پرسپولیس در گفت*وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: با توجه به شرایطی که برای بازگشت خلعتبری به وجود آمده بود، بنده با آقای هدایتی صحبت کردم تا در صورت امکان پول دریافت رضایت نامه خلعتبری را بپردازد که ایشان روی من را زمین نزدند و پذیرفتند که این کار را انجام دهند.
دای افزود: وقتی با هدایتی حرف زدم او بار دیگر پرسپولیسی بودن خود را ثابت کرد و گفت که به خاطر هواداران و حرف من قبول می*کند این پول را بدهد تا خلعتبری به ایران برگردد. من به همین خاطر وظیفه خودم می*دانم که از هدایتی به خاطر حمایت دوباره*اش از پرسپولیس تشکر کنم.

gshare.ir
08-26-2013, 05:11 AM
خلعتبري: به تيمي که رضايت*نامه بگيرد مي*روم
بازيکن مورد نظر پرسپوليس مي*گويد دوست دارد به اين تيم بيايد اما همه چيز دست او نيست.

محمدرضا خلعتبري درباره آخرين شرايط انتقال خود به پرسپوليس اظهار کرد: مسئولان باشگاه پرسپوليس در چند روز گذشته مذاکرات خوبي با عجماني*ها داشتند و مديران اين باشگاه اماراتي هم راضي شدند تا مبلغ رضايتنامه را از يک ميليون دلار به 800 هزار دلار برسانند و حتي اين پول را در دو قسط بگيرند. آن*ها بهترين شرايط را مهيا کرده*اند و من هم اميدوارم که مديران پرسپوليس بتوانند اين مبلغ را به عجمان پرداخت کنند.

به نقل از ايسنا، وي در پاسخ به اين سوال که گويا باشگاه سپاهان هم براي جذب او دست به کار شده گفت: به هر حال سپاهان هم تيمي است که من فصل گذشته براي آن بازي کردم و سال خوبي هم در اصفهان داشتم. آقاي رحيمي هميشه به من لطف داشته و در اين يک سال هم براي من خيلي زحمت کشيدند. با اين حال باشگاه عجمان پول رضايتنامه را مي*خواهد و هر تيمي که اين پول را پرداخت کند من مجبورم به آن تيم بروم.خلعتبري درباره اينکه در حال حاضر انتظار هواداران پرسپوليس اين است که در صورت پرداخت شدن پول مورد نظر عجمان او پرسپوليس را انتخاب کند گفت: من دوست دارم پرسپوليسي شوم اما اين موضوع دست من نيست. پرسپوليس بايد رضايت من را بگيرد تا من بتوانم به اين تيم بيايم. البته بايد بگويم که من قرارداد خود در فصل اول را هم با مبلغ کمي خواهم بست. در اين جا بايد تشکر ويژه*اي از زماني مدير برنامه*هايم داشته باشم که با تلاش*هاي خود عجماني*ها را راضي کرد 200 هزار دلار تخفيف بدهند. او در اين مدت خيلي تحت فشار بود.

وي درباره قرارداد خود با عجمان گفت: من قرارداد دو ساله*اي با اين تيم بسته بودم که براي هر سال يک ميليون و 200 هزار دلار مي*گرفتم اما الان مجبورم به ايران برگردم. بايد ببينيم چه تيمي مي*تواند پول رضايت*نامه من را پرداخت کند.

خلعتبري همچنين درباره اينکه دايي با او براي پرسپوليسي* شدن صحبت کرده بود گفت: من يکي دو بار با دايي صحبت کردم هميشه گفته*ام که فوتبالم را مديون او هستم و در زمان سرمربي*گري او به تيم ملي دعوت شدم. تمام تلاشم را مي*کنم که امسال در اردوهاي تيم ملي حضور داشته باشم. مي*توانستم از امارات هم به تيم ملي دعوت شوم اما مي*خواهم در ايران باشم و خودم را به کي*روش نشان دهم.

gshare.ir
08-26-2013, 05:12 AM
استمداد رويانيان از اسپانسر و خيرين

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: خلعتبري بازيکني بسيار مستعد و کاربلد است اما بدون کمک خيرين و مخصوصا اسپانسر*ها جذب او برايم خيلي خيلي سخت است.

محمد رويانيان درباره آخرين وضعيت خلعتبري اظهار داشت: بدون شک خلعتبري بازيکني بسيار مستعد و خوب است و خودتان مي*دانيد من براي جذب او تمام تلاش خودم را انجام دادم.

به نقل از فارس، وي افزود: اما پرسپوليس يک باشگاه دولتي است و من بدون کمک خيرين و اسپانسر*ها جذب خلعتبري برايم خيلي خيلي مشکل است.

وي ادامه داد: اما منظور از اين حرف اين نيست که ما از جذب او پشيمان شده*ايم، مطمئن باشيد با کمک*هايي که انجام مي*شود که اسم اين عزيزان را هم به زودي همراه با اسپانسر*ها اعلام مي*کنم ان*شاءالله تمام تلاشم را انجام خواهم داد که او پرسپوليسي* شود اما مي*دانم وقت چنداني نداريم و بايد بيشتر تلاش کنيم.

وي در پايان يادآور شد: خلعتبري خودش هم دوست دارد به پرسپوليس بيايد و فقط مشکل مبلغ رضايتنامه به عجمان است. ان*شاءالله خيلي زود تکليف اين موضوع را روشن خواهيم کرد.

gshare.ir
08-26-2013, 05:15 AM
رويانيان: تيم صنعتي ناجوانمردانه وارد عمل شده

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: يک تيم صنعتي در روزهايي که ما به دنبال تخفيف از عجماني*ها هستيم بدون هيچ مشکلي آماده پرداخت پول اماراتي*ها براي جذب خلعتبري شده است.

محمد رويانيان در خصوص مذاکره يک تيم ديگر با خلعتبري اظهار داشت: من حدود سه ماه است که شبانه*روز پيگير آخرين وضعيت خلعتبري هستم و به هر کس رو انداختم تا بتوانم پول آوردن او را به ايران مهيا کنم البته اولين هدفم اين بود که او در ليگ جعلي امارات بازي نکند.

به نقل از فارس، وي افزود: اما متاسفانه يک تيم صنعتي بسيار ناجوانمردانه وارد عمل شده و در امارات گفت*وگوي خود را با خلعتبري و عجماني*ها آغاز کرده تا زحمات ما را به باد دهد. ما زحمت کشيديم آقايان به دنبال دادن تمام پول عجماني*ها هستند. چون پول برايشان معني نمي*دهد.

رويانيان ادامه داد:* من اسم اين باشگاه را نمي*آورم اما چرا کسي نيست تا در اين باره حرف بزند و بگويد در روزهايي که ما به دنبال تخفيف از عجمان هستيم تا پول اين مملکت به جيب عرب*ها نرود آنها با خيال راحت به امارات مي*روند و به عجماني*ها مي*گويند ما پول شما را مي*دهيم و تخفيف هم نمي*خواهيم. اين کار بسيار ناجوانمردانه است که من هم متاسفم.

وي خاطرنشان کرد: تمام کارهايي که آقايان در امارات انجام دادند تا خلعتبري به پرسپوليس نيايد را به مردم خواهم گفت که چه کساني اين کار را انجام داده*اند. من روز و شب بازيکن به دنبال حضور خلعتبري در پرسپوليس بودم و بارها با خواهش و تمنا سعي کردم قيمت*ها را پايين بياورم به دنبال اين رفتم تا از اسپانسر و کمک*هاي مردمي استفاده کنم اما آقايان به امارات رفتند و اعلام کردند که حاضر هستند تمام پول را براي جذب خلعتبري پرداخت کنند.

مديرعامل قرمزها در پايان تاکيد کرد: اين زرنگي نيست، اين حرکت ناجوانمردانه است، آقايان بيايند و کارهاي اين تيم صنعتي را پيگيري کنند که چطور تلاش*ها و ما را دور مي*زنند تا به هدف برسند. من همه را به مردم مي*گويم تا همه چيز مشخص شود.

gshare.ir
08-26-2013, 05:16 AM
هدايتي با پرداخت پول عجمان موافقت کرد

حسين هدايتي پس از درخواست علي دايي مبني بر پرداخت پول عجمان براي رضايت*نامه محمدرضا خلعتبري موافقت کرد.

پرداخت پول رضايت*نامه محمدرضا خلعتبري به باشگاه عجمان يکي از دردسرهاي رويانيان در چند روز اخير بود اما بلاخره*هاي پس از رايزني*هاي انجام شده و تماس دايي با حسين هدايتي عضو هيئت مديره سابق قرمزپوشان با پرداخت به عجمان براي رضايت*نامه خلعتبري موافقت کرد.

به گزارش فارس، دايي در اين باره گفت: واقعاً حسين هدايتي يک پرسپوليسي* تمام عيار است که روي من را زمين نيانداخت و به خاطر کمک به تيم محبوبش قبول کرد تا پول رضايت*نامه خلعتبري را پرداخت کند اميدوارم اين کار هرچه سريعتر انجام شود و خلعتبري قرمزپوش. اين کار هدايتي واقعاً بزرگ و قابل تقدير است.

gshare.ir
08-26-2013, 05:18 AM
رويانيان: فقط 3روز مهلت پرداخت پول داشتيم

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: هدايتي در دقيقه 90به درخواست دايي، پروين و من جواب منفي نداد.

محمد رويانيان اظهار داشت: پس از اينکه يکي از دوستان ما به ما قول داده بود که پول رضايتنامه خلعتبري را پرداخت کند اما به يکباره دوست عزيز ما حتي جواب تلفن ما را نداد و موضوع کاملاً پيچيده شد.

به گزارش فارس، رويانيان ادامه داد: سپس با کمک پروين و دايي يعني بزرگان پرسپوليس از هدايتي درخواست کرديم به ما کمک کند تا برخي*ها خودشان را وسط نياندازند که با خلعتبري قرارداد امضا کنند که خوشبختانه هدايتي نيز به اين درخواست پاسخ مثبت داد و جا دارد از ايشان تشکر صميمانه*اي از طرف 35 ميليون هوادار پرسپوليس داشته باشم.

وي در پايان خاطرنشان کرد: ما فقط سه روز وقت داشتيم تا براي جذب خلعتبري آخرين کارهاي خود را انجام دهيم که هدايتي بدون هيچ منتي وارد عمل شد ان*شاءالله در يک نشست مطبوعاتي از هدايتي تشکر ويژه*اي خواهيم کرد چون کار ايشان بسيار بزرگ و فقط به عشق پرسپوليس و هوادارانش بود. من از ايشان سپاسگزارم و اميدوارم هرچه زودتر خلعتبري با پرداخت پولش که خوشبختانه جور شد لباس قرمز را بر تن کند.

gshare.ir
08-26-2013, 04:42 PM
تابش: شرايط فراهم باشد خلعتبري را مي*گيريم
قائم مقام باشگاه سپاهان گفت: در مورد باشگاه*هاي ديگر صحبت نمي*کنيم اگر خلعتبري بتواند به سپاهان بيايد با او مذاکره مي*کنيم.

مسعود تابش در مورد اينکه آيا سپاهان قصد دارد محمدرضا خلعتبري را جذب کند گفت: البته اين موضوع را بايد از عليرضا رحيمي بپرسيد که او بهتر در جريان است و خلعتبري بازيکن خوبي است و تمايل داريم اگر شرايط فراهم بود او را به عضويت سپاهان درآوريم.

به گزارش فارس ، وي در پاسخ به اين سؤال که چند ماه پيش نماينده*اي به عجمان فرستادند تا با اين باشگاه در مورد جذب خلعتبري صحبت کنند و آيا اکنون نيز چنين کاري کرده*اند، اظهار داشت: نماينده*اي هنوز نفرستاديم اما تمايل داريم اين بازيکن را جذب کنيم. پيش از اين نيز چند وقت قبل نماينده ما براي مذاکره به آنجا رفته بود و باز هم مي*گويم اگر شرايط قابل اجرا باشد و وضعيت خلعتبري مشخص شود، تمايل به جذب او داريم.

قائم مقام باشگاه سپاهان در مورد اينکه مسئولان پرسپوليس نسبت به مذاکره سپاهان واکنش نشان دادند و آيا مذاکره آنها با خلعتبري مي*تواند مورد اعتراض باشگاه*هاي ديگر قرار بگيرد، گفت: در مورد باشگاه*هاي ديگر صحبت نمي*کنيم اگر خلعتبري بتواند به سپاهان بيايد با او مذاکره مي*کنيم او سال قبل در سپاهان بود و از لحاظ فني و اخلاقي براي ما کاملا مثمر ثمر بود. کاري به پرسپوليس و اين حرف*ها نداريم. در فوتبال ما اين صحبت*ها زياد است و عجيب نيست.

تابش در پايان در مورد وضعيت جباري اظهار داشت: اجازه دهيد يکي دو روز ديگر همه چيز مشخص شود. بايد با کرانچار صحبت کنيم چرا که مجتبي جباري اصلا قصد خاصي نداشته و صحبت*هايي که مطرح مي*شود اکثرا درست نيست. او مدتي مي*خواست استراحت کند.

gshare.ir
08-26-2013, 04:43 PM
پروين: حالا نوبت خلعتبري است
رئيس کميته فني باشگاه پرسپوليس گفت:* خيلي*ها فقط شعار مي*دهند اما هدايتي ثابت کرد که خليج ع ر ب ي نامي جعلي است.

علي پروين اظهار داشت: پس از درخواست کادر فني و با توجه به نياز مبرم محمدرضا خلعتبري ابتدا پس از هماهنگي*هاي بين من و رويانيان يک رفيق اماراتي پيدا کرديم تا اين پول را پرداخت کند.

به گزارش فارس ، وي افزود: وقتي که روز پرداخت پول به عجماني*ها براي رضايتنامه خلعتبري فرا رسيد ناگهان اين رفيق ما غيب شد و اصلا نفهميديم چه اتفاقي افتاد.

پروين ادامه داد: من معتقدم هر کسي قول مي*دهد بايد مرد عمل باشد نه فقط بخواهد خودش را شيرين کند و فيلم بازي کند اما پس از اين ماجراها تصميم گرفتيم که رو به حسين هدايتي بيندازيم به همين دليل من، دايي و سردار با هدايتي صحبت کرديم که اين بنده خدا نيز باز هم در اين روزهاي فوتبال ما که همه به همديگر بدهکارند قبول کرد تا پول رضايتنامه خلعتبري را پرداخت کند.

پروين خاطرنشان کرد: من از هدايتي تشکر مي*کنم که روي من،*دايي و رويانيان را زمين نينداخت.او به خاطر 35 ميليون هوادار اين کار را کرد و ثابت کرد که نام جعلي خليج ع ر ب ي را قبول ندارد. او در عمل اين موضوع را ثابت کرد. هدايتي دليل اصلي پرداخت اين پول به عجمان را نام مجعول خليج ع ر ب ي بر روي ليگ اين کشور *دانست و گفت بايد در عمل ثابت کنيم که خليج فارس هميشه فارس است.

پروين درپايان خاطرنشان کرد: خدا را شکر که همه چيز درست شد و به نظرم حالا نوبت خلعتبري است تا بيايد و پيراهن قرمز بپوشد و به تيم دايي و هوادارانش کمک کند. جا دارد باز هم از هدايتي تشکري ويژه داشته باشيم چون در روزهايي که در اين فوتبال يک ريال به کسي ديگر مجاني نمي*دهند ايشان در کنار کارهاي خيري که هميشه انجام مي*دهد دست به اين کار بزرگ زد و به نظرم به جاي فرار دادن افرادي مثل هدايتي از فوتبال بايد قدر اين عزيزان را بيشتر دانست. نه به خاطر اينکه به پرسپوليس کمک کرده بلکه عاشق تيم خودش است و کار او در حد عمل بود نه شعار.

gshare.ir
08-26-2013, 04:45 PM
براي خليج فارس جانمان را مي*دهيم، پول معني نمي*دهد
هدايتي: خوشحالم خلعتبري به کشور برمي*گردد

حسين هدايتي گفت: براي بازگشت خلعتبري به ايران و حضورش در پرسپوليس نتوانستم به بزرگان اين باشگاه نه بگويم چون خودم يک پرسپوليسي*ام.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

حسين هدايتي در خصوص پرداخت پول رضايتنامه محمدرضا خلعتبري به باشگاه عجمان و حضور اين بازيکن در پرسپوليس اظهار داشت: خدا را گواه مي*گيرم که نمي*خواستم در اين*باره حرفي بزنم چون دوست نداشتم که بعدا آقايان بگويند که من به دنبال بازارگرمي و اين حرفها هستم.

به گزارش فارس ، وي افزود: اما بر خود تکليف کردم با توجه به حرفهايي که بازهم شنيدم با مردم عزيز و هواداران پرسپوليس حرف بزنم و همه چيز را شفاف بگويم. من به خاطر نامهرباني برخي دوستان عزيز و زحمت*کش از فوتبال خداحافظي کردم اما با درخواست برخي از بزرگان که در اين فوتبال صاحب*نام و زحمتکش هستند نتوانستم به تقاضاي آنها نه بگويم.

هدايتي ادامه داد: خدا مي*داند وقتي که ديدم ملي پوش ما در آستانه جام جهاني مي*خواهد در ليگ مجعول خليج ع*رب*ي به ميدان برود و اين موضوع شايد اماراتي*ها را خوشحال کند. به دنبال اين بودم تا خدمت کوچکي را به ملي پوش فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپوليس کنم تا خلعتبري را به آغوش گرم کشورمان در سالي که براي ما حساس است برگردانم.

وي تاکيد کرد: به همين دليل پس از درخواست*هايي که بود فکر کردم و تصميم را گرفتم که از هر گوشه و کناري که شده اين پول را تهيه و به پرسپوليس کمک کنم که خدا را شکر خدا خواست و شرمنده 35 ميليون هوادار عاشق نشدم.

هدايتي در خصوص رقمي که مطرح مي*شود نيز گفت: باور کنيد وقتي مي*خواستم چک را به پرسپوليسي*ها بدهم اعدادي را که بايد پرداخت مي*کردم بسيار کوچک*تر از پولي بود که در رسانه*ها مطرح مي*شد. باور کنيد عدد خيلي پايين بود و براي شادي دل 35 تا 40 ميليون هوادار بسيار ناقابل. اميدوارم اين هديه من به عنوان يک شاخه گل قرمز مبارک هواداران پرسپوليس و فوتبال ايران باشد و هميشه بيگانگان اين را بدانند خليج فارس هيچ يک از حروفهايش تغيير پيدا نخواهد کرد چون هميشه فارس تا ابد مي*ماند.

مالک سابق باشگاه استيل آذين ياد آور شد: اميدوارم اين کمک من مورد تاييد مردم باشد و مردم برايم دعا کنند. کار کردن براي اين جوانان و شور و نشاط براي آنها و سربلندي خليج فارس، آرزوي هميشگي من است و هر کاري از دستم برايد باز هم انجام دهم.

هدايتي در پاسخ سوالي که صادق درودگر اعلام کرده بهتر است شما اول پول ملوان را بدهيد و بعد براي پول خلعتبري اقدام کنيد، گفت: اولا باورم نمي*شود که درودگر اين حرف*ها را زده باشد اما چنانچه ايشان اين حرف*ها را بزند فقط مي*توانم بگويم، متاسفم. من فصل گذشته جدا از خريد 70 درصد سهام ملوان و کمک چند ميلياردي*ام به اين تيم، قرار نبود کار ديگري انجام دهم اما ايشان بهتر مي*داند من 8 ميليارد به ملوان پرداخت کردم و از اين پول فقط160 ميليون تومان مانده است.

وي افزود: روز گذشته هم با درودگر تماسي داشتم تا بيايد و پولش را بگيرد و اين 160 ميليون نماند. ايشان هم از ديروز تا الان دفتر ما را سرکار گذاشته است. من هميشه مي*گويم اسب پيشکش را دندانش را نمي*شمارند.

آقاي درودگر عزيز، ضمنا علي رغم ارادتي که به شما دارم من به عشق انزلي، فوتباليست*هاي سابقش و مردم تصميم به کمک گرفتم تا به اين تيم خدمت کنم و اگر نامهرباني نمي*ديدم باز هم خدمتم را ادامه مي*دادم اما نشد. کارهاي بسيار خوبي در ملوان شده است، پس نبايد با نامهرباني جواب آنها را داد.

هدايتي تاکيد کرد: البته من قول دادم که در فصل جديد يک ميليارد تومان علي رغم اينکه ديگر در ملوان سمتي ندارم و حتي مالک هم نيستم به اين تيم پرداخت کنم که سر قولم هم هستم. بنابراين من بدهي به کسي ندارم و معتقدم با توجه به برپايي حماسه سياسي کشور همه طبق فرمايشات مقام معظم رهبري آماده براي حماسه اقتصادي بايد باشيم که انشاالله با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري اين اتفاق خواهد افتاد.

عضو هيئت مديره سابق قرمزپوشان خاطر نشان کرد: در پايان همين حرف را بزنم اگر کمکي به پرسپوليس کردم تا خلعتبري قرمزپوش شود، به اين دليل است که من يک پرسپوليسي هستم. کمکم به پرسپوليس ربطي به هيچ کس ندارد و اصلا به هيچ کس مربوط نيست. پس به خاطر عشق خودم، سرافرازي پرسپوليس بزرگ به پاس نگه داشتن نام خليج فارس اين کار را انجام دادم و مطمئن باشيد هرگز براي کشورم و سربلندي پرسپوليس از کارهاي ديگر نيز دريغ نمي*کنم. اصلا هر کاري لازم باشد انجام خواهم داد تا شادي جوانان، عاشقان پرسپوليس را ببينم. انشاالله اين هديه ناقابل من مبارک پرسپوليسي*ها باشد.

پس از درخواست پروين، دايي و رويانيان، حسين هدايتي قبول کرد که پول رضايتنامه خلعتبري به عجماني*ها را پرداخت کند از همين رو امروز پروين و دايي با هدايتي ديدار کردند و بالاخره عضو سابق هيئت مديره باشگاه پرسپوليس چک دريافت رضايتنامه خلعتبري را به پرسپوليسي*ها تحويل داد.

gshare.ir
08-26-2013, 10:31 PM
پرسپوليس به دنبال دلار، عجمان چشم انتظار پول

پس از اينکه هدايتي پول رضايتنامه خلعتبري را پرداخت کرد مسئولان باشگاه پرسپوليس به دنبال دلار هستند.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

حسين هدايتي مالک سابق استيل آذين پس از درخواست دايي، پروين و رويانيان قبول کرد تا پول رضايتنامه خلعتبري را پرداخت کند. از همين رو در قالب يک چک ظهر امروز پول رضايتنامه خلعتبري به اماراتي*ها را پرداخت شد.

به گزارش فارس، البته اين پايان ماجرا نيست و پرسپوليسي*ها به شدت به دنبال دلار هستند تا اين پول را تهيه و هر چه سريعتر به حساب عجماني*ها واريز کنند. اين در شرايطي است که اگر اين پول به حساب عجماني*ها واريز شود آنها اعلام کرده*اند که حاضرند رضايتنامه خلعتبري را بدهند. اين در شرايطي است که سپاهان هم دست از پيگير*ي*هاي خود نکشيده و صحبت*هايي را با عجماني*ها داشته اند.

gshare.ir
08-26-2013, 10:32 PM
شيريني: خلعتبري را سرخ*پوش بدانيد

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس به هواداران اين تيم گفت محمدرضا خلعتبري قطعاً پرسپوليسي خواهد شد.

سعيد شيريني سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس در حاشيه تمرين امروز در جمع خبرنگاران در خصوص آخرين وضعيت خلعتبري گفت: با توجه به پيگيري*هاي انجام شده و مکاتبات لازم مي*توانيد خلعتبري را پرسپوليسي بدانيد. تمام کارهاي لازم براي او انجام شده و سعي مي*کنيم تا با رفع نواقص و پيگيري موضوع ان*شاءلله او را در دربي به عنوان يک سورپرايز براي هواداران داشته باشيم.

gshare.ir
08-27-2013, 07:01 AM
با صحبتهاي خود خلعتبري در برنامه نود 99.99 درصد خلعتبري پرسپوليسي شد و تمام

gshare.ir
08-28-2013, 10:37 PM
آخرين خبر از حضور خلعتبري در جمع سرخپوشان
با وجود اينکه قرار بود پول رضايتنامه خلعتبري به باشگاه عجمان امروز به امارات ارسال شود اما اين اتفاق نيفتاد.

طبق هماهنگي*هاي انجام شده و توافق نماينده پرسپوليسي*ها با مسئولان باشگاه عجمان قرار بود 500 هزار دلار امروز به حساب مسئولان عجمان پرداخت شود تا رضايتنامه محمدرضا خلعتبري را براي همراهي پرسپوليس صادر کنند اما با توجه به برخي قول*هايي که به مسئولان عجمان از طرق مختلف داده شده بود اين اتفاق نيفتاد و مسئولان عجمان ناراحتي خود را از اين بابت به خلعتبري و مدير برنامه*هايش اعلام کردند.

به گزارش فارس، اين در شرايطي است که عجماني*ها دوست دارند زودتر تکليف خلعتبري روشن شود تا مهاجم مورد نظر خود را جذب کنند به همين دليل مسئولان عجمان از اين بابت بسيار ناراحت شده*اند و به بدقولي پرسپوليسي*ها اعتراض*هايي را داشته*اند اما از اين طرف هم مسئولان باشگاه پرسپوليس همچنان با مشکلات دست و پنجه نرم مي*کنند تا ارز مورد نياز را تهيه و به امارات ارسال کنند.

اين در شرايطي است که يکي از مسئولان باشگاه پرسپوليس هم بايد به امارات برود تا توافقنامه خود را با عجماني*ها امضا کند. درست است که فعلاً* عجماني*ها مدت خاصي را براي پرداخت پول اعلام نکرده*اند اما گفته مي*شود آنها در صورتي که پرسپوليسي*ها به وعده خود عمل نکنند اعلام کرده*اند که شايد تصميم*هاي ديگري يعني دادن خلعتبري به تيم*هاي ديگر و يا منصرف شدن فروخته شدن اين بازيکن را بگيرند. اين در شرايطي است که مسئولان باشگاه پرسپوليس اعلام کرده*اند که خلعتبري را پرسپوليسي بدانيد و شايد او در دربي بازي کند.

gshare.ir
08-30-2013, 07:19 PM
خلعتبري با رويانيان ديدار کرد
محمدرضا خلعتبري براي بررسي آخرين وضعيتش در زمينه انتقالش به پرسپوليس با محمد رويانيان ديدار کرد.

بحث انتقال پول خلعتبري از ايران به امارات با دردسرهاي زيادي مواجه شده است اما پرسپوليسي*ها سعي دارند تا هر چه سريع*تر موانع پيش رو را برداشته تا شرايط را براي حضور خلعتبري در پرسپوليس و رسيدن او به دربي انجام دهند.

به نقل از فارس، از همين رو محمدرضا خلعتبري نيز که بسيار نگران وضعيتش است ديداري با محمد رويانيان به مدت 2 ساعت داشت و درباره مذاکرات* با عجمان و اتفاقات پيش آمده بحث و گفت*وگو کرد.

همچنين تفاهم*نامه بين باشگاه پرسپوليس و عجمان نيز توسط مسئولان باشگاه پرسپوليس بررسي شده و با توجه به اينکه مشکل خاصي ندارد به امارات ارسال شد.

با اعلام مسئولان باشگاه پرسپوليس قرار است تا شنبه تکليف نهايي خلعتبري مشخص شود البته پرسپوليسي*ها قصد دارند تا به جاي پرداخت دو قسط براي حضور خلعتبري در ايران کليه پول او را يک جا براي دريافت رضايت*نامه به عجماني*ها بدهند.

gshare.ir
08-31-2013, 04:44 PM
رويانيان: قرارداد خلعتبري 800 ميليون تومان است
مديرعامل پرسپوليس گفت: قرارداد محمدرضا خلعتبري در کل با ما اگر سهميه ليگ قهرمانان آسيا را بگيريم و او بيش از 10 گل بزند حدود 800 ميليون تومان مي*شود.

محمد رويانيان پس از عقد قرارداد 3 بازيکن پرسپوليس با باشگاه بيرامار پرتغال گفت: ما با اين باشگاه قرارداد سه ساله امضا کرديم که تبادل بازيکن، مربي و تجاري بستيم البته قرارداد اين بازيکنان يکساله و به صورت قرضي است.

به نقل از فارس، وي در مورد کمک به تيم ملي اظهار داشت: پيشنهاد داديم که هواپيماي مجاني به صورت رفت و برگشت در اختيار تيم ملي قرار دهيم و بخشي از هزينه*هاي هتل را هم بپردازيم اما کفاشيان و نبي گفتند دير شده من در جريان نبودم و دير فهميدم اما همه بايد به تيم ملي کمک کنيم.

مديرعامل پرسپوليس در مورد قرارداد محمدرضا خلعتبري عنوان کرد: امشب پول قرارداد خلعتبري و فسخ*نامه را به باشگاه عجمان پرداخت مي**کنيم. فسخ*نامه رسمي قبلا امضا شده است، پرداخت پول کمي دير شد، مي*خواستيم روز پنج*شنبه پول را پرداخت کنيم، براي گرفتن پول تأييديه اتاق مبادله لازم بود اما چون پنج*شنبه بود ساعت 11 تعطيل شد. دلار نداشتيم جمعه از جايي اين پول را تهيه کرديم پولي که تهيه کرديم معادل دلار مبادله*اي است که امروز طي پروسه*اي از ايران به چين مي*رود و با 8 درصد ديسکانت به امارات باز مي*گردد و بايد به دليل مشکلات 8 درصد ديسکانت بدهيم.

رويانيان در مورد پيروزي مقابل فولاد اظهار داشت: ضرب شستي نشان داديم و اين 75 درصد پرسپوليس بود، اين تيم نشان داد اگر بخواهد مي*تواند خيلي کارها بکند، از بازيکنان گله دارم که تا الان نخواسته بودند و با درايت و مديريت دايي به اين نتيجه رسيدند که خواستن توانستن است و چيزي کم نگذاشتند.

رويانيان در پاسخ به اين سؤال که چه کري براي فتح*الله*زاده مي*خواند، اظهار داشت: آقاي فتح*الله*زاده عزيز پارسال بازيکن محبوب من جواد نکونام را يک روزه گرفتيد و او يک روزه بازي کرد حالا ما نمي**توانيم بازيکنمان را يک روزه بازي دهيم!

وي در مورد اينکه آيا خلعتبري مي*تواند بازي کند، اظهار داشت: خلعتبري برايش ITC از ايران صادر نشده بود و دوستاني که کري مي*خوانند بدانند که او مي*تواند بازي کند، بايد تا قبل از 2 سپتامبر قرارداد اين بازيکن را ثبت کنيم تا بازي کند*، اگر هم خلعتبري نباشد چيزي کم نداريم. بازيکنان ما بدون مشکل در دربي حاضر مي*شوند، ديشب داور 90 دقيقه روي عاليشاه زوم کرد و با قدرت او را از زمين اخراج کرد، اين توانايي داور را نشان مي**دهد که 90 دقيقه روي يک بازيکن زوم کرد و ما را از حضورش در دربي محروم کرد. باز هم مي*گويم چيزي کم نداريم اگر خلعتبري هم نرسد زياد ناراحت نمي*شويم چون بازيکنان خوبي داريم اما قبل از اين هيچ مشکلي نبود اما به ما که رسيد آسمان تپيد.

مديرعامل پرسپوليس در مورد اينکه شب دربي معروف به شش*تايي*ها با استقلال بازي مي*کنند، عنوان کرد: ان*شاء*الله استقلال را مي*بريم. اگر شش تا هم تکرار نشود پيروز مي*شويم، حيف است آن شش تا از بين برود، ما فقط بايد پيروز شويم، آن بازي يک ديدار تاريخي بود که ديگر هميشه بايد زنده بماند. بايد استقلال را فقط ببريم و ان*شاء*الله 2-3 گل مي*زنيم.

رويانيان در مورد قرارداد خلعتبري عنوان کرد: قرارداد محمدرضا خلعتبري 2 ساله است، ما 500 هزار دلار امشب مي*دهيم و 300 دلار ديگر نيز به صورت قسطي به عجمان پرداخت مي*کنيم. قرارداد خلعتبري را رسمي مي*کنم تا ديگر شايعه درست نکنند. 650 ميليون تومان به احترام اتفاقي که نيفتاد به خلعتبري مي*دهيم، با توجه به اينکه 20 درصد مسابقات گذشته و براي خوابيدن صداها اين پول را به خلعتبري داديم البته در نظر گرفتيم اگر او بالاي 10 گل بزند پول خوبي که حدود صد ميليون تومان مي*شود را به اين بازيکن بدهيم و اگر سهميه نيز کسب کرديم 50 ميليون تومان ديگر به قراردادش اضافه کنيم که در کل 800 ميليون تومان مي*شود.

رويانيان خاطر نشان کرد: مقدار پول فسخ قرارداد خلعتبري با عجمان چيزي حدود يک ميليارد و 250 ميليون تومان مي*شود. به ما و استقلال دلار 2500 توماني داده بودند که اين پول به مقدار بيشتري در اختيار استقلال قرار گرفته بود، من اين پول را در باشگاه داشتم و براي اين قرارداد از آن استفاده کردم، اسناد آن نيز در بانک موجود است.

gshare.ir
09-01-2013, 04:28 PM
خلعتبري سرانجام پرسپوليسي شد

باشگاه عجمان بامداد امروز توافقنامه خود با باشگاه پرسپوليس را امضا کرد تا خلعتبري رسما پرسپوليسي شود.

پس از مشکلات فراوان و تلاش*هاي محمد رويانيان بالاخره 500 هزار دلار به حساب باشگاه عجمان ريخته شد و سپس اماراتي*ها توافقنامه خود را با باشگاه پرسپوليس رسما امضا کردند.

به گزارش فارس،پرسپوليسي*ها قرار است 300 هزار دلار ديگر را در آبان يا آذر به عجماني*ها پرداخت کنند. با اين حساب محمدرضا خلعتبري با توجه به اينکه ساعت 2 دقيقه بامداد امروز اين توافقنامه را امضا کرد، رسما به پرسپوليس پيوست و دقايقي ديگر با حضور در کنار رويانيان قرارداد خود را با پرسپوليس امضا مي*کند.

gshare.ir
09-01-2013, 04:29 PM
باATMقراردادخلعتبري را بفرستيد تابه دربي برسد

مسئولان باشگاه عجمان اعلام کردند پرسپوليسي*ها قرارداد خلعتبري را با ATM ارسال کنند، تا کارت بازي اين بازيکن براي ديدار مقابل استقلال صادر شود.

يکي از دغدغه*هاي اصلي مسئولان باشگاه پرسپوليس پس از آنکه محمدرضا خلعتبري را جذب کردند، اين است که اين بازيکن بتواند در دربي روز جمعه مقابل استقلال بازي کند. از همين رو باشگاه عجمان امارات نيز پس از امضاي توافقنامه با باشگاه پرسپوليس اعلام کرده که هرچه سريع*تر قرمز*پوشان قرارداد خود را با خلعتبري امضا و سپس توسط ATM به امارات ارسال کند. عجماني*ها اعلام کردند طبق توافقات سه*جانبه باشگاه پرسپوليس عجمان و فدراسيون فوتبال امارات آنها آمادگي کامل را دارند تا ITC خلعتبري را با پيگيري*هاي انجام شده زودتر به تهران بفرستند.

به گزارش فارس،مسئولان باشگاه پرسپوليس حساسيت دربي سرخابي*ها را به عجماني *ها تشريح کرده*اند و به همين دليل يکي از بندهاي توافق بين طرفين اين است که خلعتبري بتواند در روز جمعه با پيراهن پرسپوليس مقابل استقلال بازي کند و عجماني*ها نيز قبول کردند با سيستم ATM اين مشکل را برطرف کنند.

گفتني است باشگاه پرسپوليس تا ساعتي ديگر قرارداد خود را با خلعتبري امضا خواهد کرد.

gshare.ir
09-01-2013, 04:32 PM
قدوسي: خلعتبري مي*تواند در داربي بازي کند

حسين قدوسي مي*گويد خلعتبري در صورت دريافت ITC خود در اين هفته* مشکلي براي بازي در داربي ندارد.

مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس در گفت*وگو با خبرنگار ايسنا، درباره مباحثي که پيرامون بازي کردن خلعتبري در داربي مطرح مي*شود، اظهار کرد: طبق قوانين فيفا و سازمان ليگ هر بازيکني که خارج از نقل و انتقالات پيش از فصل و نيم فصل به تيمي مي*آيد مي*تواند به محض دريافت ITC براي آن تيم بازي کند. البته قبلا اين طور نبود و آن بازيکن بايد دو هفته* صبر مي*کرد، اما قانوني بود که باشگاه*ها با آن مشکل داشتند و به همين خاطر سازمان ليگ اين قانون را عوض کرد.

وي ادامه داد: طي يک سال و نيم اخير نمونه*هاي زيادي وجود داشتند که به محض دريافت ITC براي تيم جديد خود بازي کردند، اما الان اين که برخي از مسئولان باشگاه*ها مي*گويند، قوانين اجازه بازي کردن خلعتبري در داربي را نمي*دهد، نوعي فرافکني است. آنها يا آگاهي کامل دارند و مي*خواهند جو را مسموم کنند يا اين که اطلاع کافي از قوانين ندارند که البته اين بعيد است.

قدوسي با اشاره به قرارداد ولاتکو با پرسپوليس در فصل گذشته، گفت: يک نمونه بارز براي اين موضوع ولاتکو است که سال گذشته در روز دوم بهمن با پرسپوليس قرارداد بست که خبر امضاي قرارداد او در همه سايت*ها موجود است. ششم بهمن داربي بود و کارت بازي اين بازيکن با پيگيري*هاي اين باشگاه صادر شد حتي مصاحبه مسئولان سازمان ليگ هم درباره صدور ITC ولاتکو موجود است که ما اين خبرها را در اختيار ايسنا قرار مي*دهيم. حتي گل محمدي عنوان کرد که ممکن است دقايقي از ولاتکو در بازي با استقلال استفاده کند،*اما اين بازيکن دو روز پيش از داربي دچار سرماخوردگي شديد شد و نتوانست بازي کند.

مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس گفت: نمونه هاي ديگري هم موجود است که بازيکن به محض گرفتن کارت بازي توانسته براي تيم جديدش به ميدان برود. البته طبيعي است که دوستان خيلي از بازي کردن خلعتبري در بازي روز جمعه نگران باشند. هر چند بازي کردن او بستگي به رفع آسيب ديدگي* و تصميم سرمربي تيم دارد، اما نگراني آنها طبيعي است. خلعتبري دوست نداشت در يک ليگ مجعول بازي کند و به خاطر بازگشت به کشورش از هفت ميليارد تومان پول گذشت. اين موضوع جاي خوشحالي دارد که يک بازيکن ملي چنين کاري کرده است و البته بايد از هدايتي هم در اين قضيه تشکر کرد.

قدوسي در پايان گفت: بازيکني مثل ايمون زايد که تازه به پرسپوليس پيوسته بود در داربي توانست يک شب تاريخي را خلق کند. طبيعي است که آن خاطره تلخ از ذهن بعضي*ها بيرون نرفته باشد. حتي فصل گذشته هم همين اضطراب براي بازي کردن احتمالي ولاتکو در داربي وجود داشت. با اين حال اين که از بازي خلعتبري نگران باشند و دست به فرافکني بزنند، موضوع غير معمولي نيست.

gshare.ir
09-01-2013, 04:33 PM
محمدرضا خلعتبري با پرسپوليس دو ساله بست

محمدرضا خلعتبري دقايقي پيش پس از توافق نهايي با محمد رويانيان با باشگاه پرسپوليس قرارداد دو ساله بست.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، پس از پيگيري*هاي فراوان، مبلغ رضايتنامه خلعتبري به باشگاه عجمان پرداخت شد و شب گذشته فسخ قرارداد اين بازيکن ملي*پوش از سوي باشگاه عجمان صادر شد و خلعتبري دقايقي پيش پس از برگزاري نشستي با محمد رويانيان و سعيد شيريني قرارداد دو ساله*اي را با باشگاه پرسپوليس امضاء کرد.

قرارداد خلعتبري در سازمان ليگ و هيئت فوتبال ثبت خواهد شد و پس از ثبت قرارداد در سيستم TMSفيفا ITCبازيکن جديد پرسپوليس صادر خواهد شد.

خلعتبري فردا در تمرين پرسپوليس شرکت مي*کند و در صورت صلاحديد علي دايي مي*تواند در دربي روز جمعه طبق قوانين فيفا و آئين*نامه*هاي داخلي سازمان ليگ ايران، در صورت صدور ITCبراي پرسپوليس بازي کند. ITCخلعتبري نهايتا تا دو روز ديگر صادر خواهد شد.

خلعتبري دقايقي ديگر به اتفاق سعيد شيريني راهي سازمان ليگ مي*شود و قراردادش در هيات فوتبال نيز امروز يا فردا به ثبت خواهد رسيد.

gshare.ir
09-01-2013, 11:39 PM
به طور رسمي محمد رضا خلعتبري به مدت 2 فصل به پرسپوليس پيوست

به دليل به نتيجه رسيدن اين موضوع اين تاپيك بسته ميشه