PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جدیدترین اخبار کشتی کج در این تاپیک

starmax
04-18-2016, 11:15 PM

جدیدترین اخبار کشتی کج در این تاپیک

در رادیو

تلویزیون

دبی ، شخصی به نان میلس با رایبک مصاحبه ایی انجام داده،

سوال :وقتی شما کمربند امریکا را در مقابل کالیستو در کیک اف پری شو رسلمنیا از دست دادید لحظه جالبی بود?.

رایبک یک توضیح ناامید کننده داد و گفت: کاملا درسته و کاملا غلطه، در سه تا رسلمنیا اخر اصلا وضعیتم خوب نبود ، من نمی خوام زیاد وارد جزییات بشم، ولی مسابقه دادن در شوها جایی که هم طرفداران هم خودم وابستش شدیم.

کمربند یو اس هم روشنه که درگیره همین وابستگی های دوطرفس.
خوشبختانه سال بعد، مطمئنا من تجربه بیشتری کسب خواهم کرد.
رایبک تایید کرد که می خواد به مین اونت برگرده و گفت: این چیزی هست که میرم بیرون تا ثابت کنم.برای نشون دادن ارزش هام. من یکی ازسوپر استار های دبلیو دبلیو ایی هستم.

من هستم پسر گنده هستم، من بهترین هستم و در جهان هیچ کسی شبیه من نیست. کارهایم را ادامه خواهم داد و تبدیل به بهترین ورژناز خودم میشم . (ارزومندانه) در شب آخر، من جایی می رسم که مستحقشم

سوال: چگونه میخواهی مسیر سخت رسیدن به مین اونت رو طی کنی؟

در پاسخ باز هم رایبک به صورت خنثی (نامید کننده) گفت: در این بیزنس همیشه اون مبلغ مورد قبول برای کار سخت پرداخت نمیشه، پس ممکنه برم در دنیایی دیگه، جایی کهمبلغی مناسب بهم پرداخته بشه،

شما واقعا کار میکنید، واقعا کار سخت میکنید و موقعیتی رو به خودتون اختصاص میدید و بعضی موقع شما باید این ها رو در جاهای دیگر انجام بدید.این کار دشواریه تا از نو شروع کنید.
اما من هیچ وقت پایان نمی دم به باور کردن خودم درباره خودم و هیچ وقت این کارو نخواهم کرد(منظور در آینده).
سال آینده بیشک بهترین سال برای رایبک هست.