PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جدید ترین اخبار نقل وانتقالات اروپا 2013-2014

mohammad0111
07-01-2013, 07:24 PM
به نام خالق یکتا

از این پست جدیدترین اخبار نقل وانتقالات فوتبال اروپا 2013.2014 هروز اپدیت میشود

mohammad0111
07-01-2013, 07:25 PM
يورنته دومين خريد يوونتوس در خط حمله

باشگاه يوونتوس ايتاليا با مهاجم بلند بالاي آتلتيک بيلبائو به توافق رسيد.
[Only registered and activated users can see links]

باشگاه يوونتوس اعلام کرد فرناندو يورنته، مهاجم آتلتيک بيلبائو امروز (دوشنبه) براي شرکت در تست پزشکي باشگاه وارد تورينو خواهد شد.

به گزارش فارس،يورنته 28 ساله ماه ژانويه گذشته با پيوستن به يوونتوس موافقت کرد. اين مهاجم با تجربه هشت سال با پيراهن آتلتيک بيلبائو به ميدان رفت اما فصل گذشته با مارچلو بيلسا، سرمربي آرژانتيني تيم دچار اختلاف شد و جايگاه خود را در ترکيب اصلي از دست داد.

يورنته در 262 بازي که با پيراهن آتلتيک بيلبائو به ميدان رفت، 85 گل به ثمر رساند. او با پيراهن لاروخا هم بيست و يک بار به ميدان رفت که حاصل آن هشت گل زده بود.

اين مهاجم اسپانيايي دومين خريد تيفوسي*ها در خط حمله به شمار مي*آيد. اين باشگاه ايتاليايي چند روز پيش هم با کارلوس توس، مهاجم منچستر سيتي قرارداد امضا کرد.

mohammad0111
07-01-2013, 07:25 PM
آرسنال خواهان خريد فرناندو تورس از چلسي شد

باشگاه آرسنال با ارائه پيشنهادي خواهان جذب مهاجم ملي پوش اسپانيايي از تيم فوتبال چلسي شد.

روزنامه ديلي ميرر نوشت مسئولان آرسنال پيشنهاد خود را براي خريد فرناندو تورس به چلسي ارائه کرده اند.

آرسن ونگر سرمربي آرسنال براي تقويت خط حمله تيمش در فصل آينده علاوه بر تمايل براي خريد آقاي گل جام کنفدراسيون ها مي خواهد گونسالو ايگوآين مهاجم آرژانتيني رئال مادريد را به خدمت بگيرد.

ديلي ميرر نوشت ژوزه مورينيو سرمربي جديد چلسي براي فصل آينده تنها اجازه فروش اسکار برزيلي ، پتر چک ، اشلي کول ، فرانک لمپارد و ادن آزار بلژيکي را نمي دهد و براي خريد ساير بازيکنان تيم مي توان با باشگاه چلسي وارد مذاکره شد.

مورينيو قبلا به تورس گفته بود در پايان جام کنفدراسيون ها ، وضعيت تورس را مشخص خواهد کرد.

اين روزنامه از احتمال جدايي خوآن ماتاي اسپانيا و داويد لوئيش برزيلي در تابستان خبر داد.

mohammad0111
07-01-2013, 07:29 PM
مذاکرات سانتاکروز با باشگاه هامبورگ

مهاجم پاراگوئه**اي سابق تيم*هاي بايرن، بلکبرن و منچسترسيتي تا چهارشنبه پاسخ خواهد داد به عضويت هامبورگ درخواهد آمد يا خير.

يک مقام تيم شمالي آلمان اعلام کرد روکه*سانتاکروز پس از انجام گفت*وگوهايش به مسئولان تيم آلماني قول داده تا پس فردا نظر نهايي خود را براي پيوستن اعلام کند.

به گزارش فارس، اوليور کرويتسر، مدير ورزشي بندرنشينان گفت: سانتاکروز به ما گفت تا پايان چهارشنبه جواب مثبت يا منفي به تيم خواهد داد. آن موقع خواهيم فهميد امکان همکاري با او را خواهيم داشت يا نه.

وي افزود: سانتاکروز در شرايط مطلوبي است و تجربه کافي دارد. او گزينه مورد توجه تورستن فينک، *سرمربي تيم است.

سانتاکروز 31 ساله اولين بار در سال 1999 با حضور در تيم آماتورهاي بايرن مونيخ مطرح شد. وي بازي در تيم*هاي بلکبرن، منچسترسيتي انگليس و مالاگا را تاکنون تجربه کرده است.

mohammad0111
07-02-2013, 12:10 PM
تياگو سيلوا، کاپيتان پاري سن ژرمن و تيم ملي برزيل، فاش کرد که تيتو ويلانووا، سرمربي بارسا، در تلاش بود تا او را ه نوکمپ ببرد.

دو تيم در مرحله يک چهارم نهايي رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپاي فصل قبل مقابل هم قرار گرفتند و سيلوا اکنون اعلام کرد که در يکي از ديدارها، سرمربي بارسا در مورد انتقال به اين تيم با او صحبت کرده است.

به نقل از گل، او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من تيتو را خيلي تحسين مي کنم. بعد از ديدار پاري سن ژرمن مقابل بارسا در ليگ قهرمانان، من با او صحبت کردم و او از من دعوت کرد که براي بارسا بازي کنم.

البته هنوز هيچ مذاکره اي صورت نگرفته؛ من در حال حاضر در آرامش هستم و مي خواهم تعطيلاتم را سپري کم.

در فوتبال هرگز نمي دانيد چه اتفاقي رخ مي دهد اما در حال حاضر من از بودن در پاري سن ژرمن کاملا راضي ام. من هر روز با رئيس صحبت مي کنم و جدايي از اين باشگاه برايم سخت است.

پي اس جي بازيکنانش را نمي فروشد. شرايط اين باشگاه با ميلان کاملا متفاوت است."

mohammad0111
07-02-2013, 12:11 PM
گومز دوست دارد به ايتاليا برود

الي فربر، مدير برنامه هاي ماريو گومز، اعلام کرد که اين مهاجم ملي پوش آلماني دوست دارد در اين تابستان به فوتبال ايتاليا برود.

به تازگي شايعاتي در مورد علاقه مندي فيورنتينا براي به خدمت گرفتن ماريو گومز منتشر شد اما فربر هفته گذشته خبر توافق اين بازيکن با بنفش ها را تکذيب کرده بود. با اين وجود او اکنون تاييد کرد که گومز آماده است تا فصل آينده در سري آ بازي کند.

به نقل از گل، فربر به کيکر گفت:" اميدوارم قدم بعدي در چند روز آينده اتفاق بيفتد. ماريو کاملا آماده است تا به ايتاليا برود."

گومز تا تابستان 2016 با بايرن قرارداد دارد اما با توجه به اينکه فصل گذشته جايگاهش در ترکيب اصلي را به ماريو مانجوکيچ واگذار کرد، آماده ترک آليانس آره ناست.

او در چهار فصل گذشته بيش از 100 بازي در بوندس ليگا براي بايرن انجام داده و با اين تيم دو قهرماني در بوندس ليگا، دو قهرماني در ليگا پوکال و يک قهرماني در چمپيونزليگ به دست آورده است.

mohammad0111
07-03-2013, 12:04 AM
فروش 10 بازيکن براي خريد هافبک برزيل

باشگاه تاتنهام براي خريد هافبک برزيل 10 بازيکن را از فهرست فصل بعد خود خارج کرد.

پائولينيو که به همراه تيم ملي فوتبال برزيل در جام کنفدراسيون*ها به عنوان قهرماني رسيده با 17 ميليون پوند راهي تاتنهام هاتسپر انگليس شد.

به گزارش فارس، نام پائولينيو که به عنوان سومين بازيکن برتر جام کنفدراسيون*ها انتخاب شد، پس از پيروزي سه بر صفر برزيل مقابل اسپانيا به شدت در ارتباط با حضور در تاتنهام شنيده شد تا در نهايت راهي اين تيم شود.

اينترميلان هم براي امضاي قرارداد با اين بازيکن پيشنهاد داده بود ولي پائولينيو ترجيح داد راهي وايت هارت لين شود. سران تاتنهام اعلام کرده*اند براي خريد او مجبور شده*اند 10 بازيکن خود را بفروشند تا مبلغ مورد درخواست سائوپائولو را فراهم کنند

mohammad0111
07-03-2013, 12:05 AM
ايبرا با کاهش دستمزد راهي رئال*مادريد مي*شود

مهاجم سوئدي پاري سن ژرمن با کاهش دستمزدش به زودي راهي رئال مادريد خواهد شد.

زلاتان ايبراهيموويچ که يک سال پيش و با قراردادي غير منتظره از ميلان راهي پاري سن ژرمن شد، اکنون در آستان حضور در رئال مادريد قرار گرفته است.

به گزارش فارس، يکي از نشريه*هاي اسپانيايي خبر داده که مرد سوئدي قصد دارد به دنبال کارلو آنچلوتي که به تازگي پاري سن ژرمن را ترک کرده و راهي رئال مادريد شده است، به اين تيم اسپانيايي نقل مکان کند. اين موضوع را مينو رايولا، مدير برنامه*هاي مشهور زلاتان در اختيار رسانه*هاي اسپانيا قرار داده است.

زلاتان از رايولا خواسته با آنچلوتي تماس بگيرد و در مورد انتقال وي به سانتياگو برنابئو سوال کند. ايبرا براي حضور در مادريد بايد مقدار زيادي از دستمزد 14 ميليون يورويي خود را بکاهد.

مبلغ انتقال او به رئال مادريد نيز در بيشترين حالت به 20 ميليون يورو خواهد رسيد

mohammad0111
07-03-2013, 12:05 AM
توره به ليورپول پيوست

باشگاه ليورپول انگليس روز سه شنبه اعلام کرد حبيب کولو توره مدافع مياني ساحل عاجي بلافاصله پس از پايان قراردادش با تيم فوتبال منچستر سيتي ، به ليورپول پيوست.

اين باشگاه به جزئيات مالي اين قرارداد و نيز مدت آن اشاره نکرد. توره 32 ساله بين سال هاي 2002 تا 2009 در آرسنال حضور داشت. وي در اين مدت در 326 مسابقه ، 14 گل به ثمر رساند.

اين ملي پوش ساحل عاجي همچنين از سال 2009 تا کنون، در 101 مسابقه منچستر سيتي را همراهي کرد و در مجموع سه گل براي اين تيم وارد دروازه حريفان کرد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، توره همچنين در 104 ديدار ملي ، شش گل به ثمر رسانده است.