PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ♠♣♥♦ پخش زنده فوتبـال AFC/UEFA Champions League (بایرن مونیخ - یوونتوس ~ بارسلونـا - آرسنـال |بنیادکار - ذوب آهن) - چهارشنبه 26 اسفنـــــد 1394 ♦♥♣♠



starmax
03-16-2016, 08:27 AM
با عرض سلام و ادب خدمت همراهان همیشگی





برنامه پخش زنده دیدارهای فوتبال معتبر بین المللی در روز چهارشنبه بیست و ششم اسفنــــــــد ماه 1394 (برابر با شانزدهم مـــــــارس 2016 میلادی) از شبکه های ماهواره ای قابل دریافت در ایران (بر روی ماهواره های هاتبرد ، ترکست ، بدر ، نایل ست ، یوتلست 7A ، آسترا 1M و ...) به شرح زیر می باشد :




[Only registered and activated users can see links]
لیگ قهرمانان اروپـــــا.............................. .................... .....UEFA Champion's League

مرحله یک هشتم نهایی (دور برگشت)

[Only registered and activated users can see links] بایرن مونیخ (آلمان) - یوونتوس (ایتالیا) [Only registered and activated users can see links]
نتیجه دیدار رفت: 2:2 مساوی


ساعت 23:15 از :

1TV Georgia
Armenia TV
beIN Sports France 2 / HD
beIN Sports MENA 2 HD
beIN Sports MENA 12 HD
beIN Sports MENA 15 HD
Canal+ Poland / HD
Futbol 1 Ukraine
Idman TV
RSI La 2 HD
RTS Deux HD
SRF Zwei HD
ZDF
TRT 3 Spor / HD (پخش با تأخیر - ساعت 02:00 بامداد)
شبکه سوم سیما

#######

[Only registered and activated users can see links] بارسلونا (اسپانیا) - آرسنال (انگلیس) [Only registered and activated users can see links]
نتیجه دیدار رفت: 0:2 به نفع بارسلونا


ساعت 23:15 از :

2TV Georgia
3Sport Afghanistan
Az TV Azerbaijan
beIN Sports France 1 / HD
beIN Sports MENA 1 HD
beIN Sports MENA 11 HD
beIN Sports MENA 14 HD
Duhok TV
Futbol 2 Ukraine / HD
nSport+ / HD
OBN BiH
ORTM Mali
Sport 1 Hungary / HD
Varzish Sport HD Tajikestan
شبکه ورزش سیما

[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]
لیگ قهرمانان آسیـــــا................................ .................. .....AFC Champion's League

مرحله گروهی (روز سوم)

گروه B
[Only registered and activated users can see links] بنیادکار (ازبکستان) - ذوب آهن (ایران) [Only registered and activated users can see links]

ساعت 16:30 از :

beIN Sports MENA 3 HD
شبکه سوم سیما

#######
گروه B
[Only registered and activated users can see links] النصر (عربستان) - لخویا (قطر) [Only registered and activated users can see links]

ساعت 20:45 از :

beIN Sports MENA 3 HD

#######
گروه D
[Only registered and activated users can see links] العین (امارات) - الاهلی (عربستان) [Only registered and activated users can see links]

ساعت 18:40 از :

beIN Sports MENA 5 HD

#######
گروه D
[Only registered and activated users can see links] الجیش (قطر) - نسف قارشی (ازبکستان) [Only registered and activated users can see links]

ساعت 19:15 از :

beIN Sports MENA 4 HD

#######
گروه F
[Only registered and activated users can see links] شاندونگ لیوننگ (چین) - اف سی سئول (کره جنوبی) [Only registered and activated users can see links]

ساعت 11:00 از :

beIN Sports MENA 4 HD

#######
گروه F
[Only registered and activated users can see links] سانفریس هیروشیما (ژاپن) - بوریرام یونایتد (تایلند) [Only registered and activated users can see links]

ساعت 13:30 از :

beIN Sports MENA 4 HD

#######
گروه H
[Only registered and activated users can see links] پوهانگ استیلرز (کره جنوبی) - اف سی سیدنی (استرالیا) [Only registered and activated users can see links]

ساعت 14:00 از :

beIN Sports MENA 3 HD

#######
گروه H
[Only registered and activated users can see links] گوانگ ژو (چین) - اوراوا ردز (ژاپن) [Only registered and activated users can see links]

ساعت 15:00 از :

beIN Sports MENA 5 HD
[Only registered and activated users can see links]