PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرين وضعيت مذاكره استقلالي ها با افشين، آندو، نكونام، جباري، مسلمان و طالبي

hadi
06-29-2013, 02:11 AM
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۴/۷ - ۱۸:۵۴
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: «مطمئن باشید هیچ لجبازی و اختلافی بین امیر قلعه*نویی و جواد نکونام وجود ندارد.»

جام ورزشي؛ علی امیری درباره مذاکرات استقلال با آرش افشین اظهار داشت: «شب گذشته آخرین صحبت*ها را با افشین انجام دادیم و به وی اعلام کردیم این آخرین مذاکره ما با وی است و تنها تا روز یکشنبه منتظر او می*مانیم.»

وی درباره مذاکره با آندرانیک تیموریان گفت: «آندو اعلام کرد از یک تیم خارجی پیشنهاد دارد و منتظر مذاکراتش با این تیم خارجی است. اگر نتوانیم تیموریان را جذب کنیم آلترناتیو داریم و بدون بازیکن نمی*مانیم.»

معاون ورزشی باشگاه استقلال در مورد اینکه برخی می*گویند بین قلعه*نویی و نکونام لجبازی و اختلاف وجود دارد که قرارداد نکونام تمدید نمی*شود، گفت: «خدا شاهد است هیچ لجبازی و اختلافی بین این دو نیست. قلعه*نویی سرمربی و نکونام نیز بازیکن بزرگی است.»

امیری تصریح کرد: «این دو نفر در سطح کاری هم نیستند که اختلافی بین*شان وجود داشته باشد. نکونام گفته از باشگاه تبعیت می*کنم و قلعه*نویی نیز پاسخ داده جواد بازیکن بزرگی است. باید با تدبیر و همدلی کنار هم حضور داشته باشیم و همه تلاش کنند سومین ستاره قهرمانی آسیا را کسب کنیم.»

امیری در خصوص بیانیه باشگاه استقلال علیه مجتبی جباری گفت: «بیانیه باشگاه از قبل تنظیم می*شود اما این دلیل نمی*شود که همه در جریان این بیانیه باشیم. قطعا فتح*الله*زاده به عنوان نفر اول در استقلال در جریان این بیانیه است. این سیاست* باشگاه است و ما تابع آن هستیم.»

وی درباره شایعه مذاکره استقلال با فرشید طالبی و محسن مسلمان عنوان کرد: «هنوز بازیکن جدیدی جذب نکرده*ایم و اگر بازیکنی جذب کنیم نام وی را اعلام خواهیم کرد.»

معاون ورزشی باشگاه استقلال با اشاره به بازارگرمی برخی از بازیکنان مبنی بر اینکه از استقلال پیشنهاد دارند، اظهار داشت: «هر بازیکنی را که بخواهیم من مستقیم با وی صحبت می*کنم و تماس*هایی که خارج از باشگاه گرفته می*شود ربطی به استقلال ندارد. به دنبال جذب بازیکن مورد نظر خود هستیم و وقت این را نداریم که شایعه جذب فلان بازیکن را تکذیب کنیم. به همین دلیل پیگیر این مسئله نشدیم.»

امیری در مورد جلسه بین قلعه*نویی با جباری و نکونام گفت: «در جریان این مسئله نیستم و بهتر است قلعه*نویی به این سوال پاسخ دهد.»