PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر خوب براي هواداران پرسپوليس

hadi
06-26-2013, 04:15 AM
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۴/۴ - ۲۲:۵۴
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: «به خاطر احساسات پاک ۴۰ میلیون هوادار، بازیکنان عاشق و کادر فنی؛ با قدرت در پرسپولیس کارم را دنبال می*کنم.»

جام ورزشي؛ محمد رویانیان پس از جدیدترین اظهارات فداحسین مالکی ([Only registered and activated users can see links]) اظهار داشت: «با توجه به ملاقاتی که با وزیر داشتم، ایشان اعلام کردند که فردی را می*خواهند جایگزین من بکنند. من هم در این خصوص مقاومتی انجام ندادم، چون نمی*خواستم خدای ناکرده به پرسپولیس کوچک*ترین لطمه*ای وارد شود.»

وی افزود: «اما الان که شرایط حساس پرسپولیس، هوادارانش، بازیکنان و کادر فنی که نگران آینده هستند، *را می*بینم و چون نمی*خواهم کوچک*ترین لطمه*ای به تیمی که برای به موفقیت رسیدن آن امید خیلی زیادی مانند هواداران دارم، وارد شود، اعلام می*کنم با توجه به اینکه من خادم هواداران بوده*ام و خواهم بود، با قدرت به خاطر احساسات پاک 40 میلیون هوادار، بازیکنان و کادر فنی به کارم در پرسپولیس تا تشکیل جلسه هیئت مدیره ادامه می*دهم.»

رویانیان در پاسخ به سؤالی که آیا شما به مالکی زنگ زدید و گفتید که جلسه را برای تغییر تشکیل دهد، گفت: «من ظرف 48 ساعت گذشته با مالکی حرفی نزده*ام اما دوست دارم همه صحبت*هایشان را شفاف انجام دهند. البته مالکی برادر من و یکی از دوستان خوب من در فوتبال است. من باز هم اعلام می*کنم که با قدرت در خدمت پرسپولیس و احساسات میلیونی هوادارانش و بازیکنان فهیم و کادر فنی خوبش هستم و کارم را دنبال می*کنم.»