PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهلت 10 روزه ستاره استقلال؛ به تمديد قرارداد خوش بين نيستم

hadi
06-23-2013, 01:26 AM
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: برای دریافت طلبم به باشگاه رفتم اما دیدم که تکلیف خودشان هم مشخص نیست.

جام ورزشي؛ مجتبی جباری در خصوص حضورش در باشگاه استقلال و جلسه با فتح*الله*زاده اظهار داشت: «کاری از سال گذشته مانده بود که باید با یکی از اعضای هیات مدیره درباره آن صحبت می*کردم. ضمن اینکه با فتح*الله*زاده نیز در خصوص طلب*های فصل گذشته صحبت کردم اما متوجه شدم تکلیف خودشان نیز مشخص نیست.»

وی افزود: «در حال حاضر هیچ امیدواری وجود ندارد و اصلا نمی*شود گفت وضعیت باشگاه خوب است. هنوز طلب*های فصل گذشته باقی مانده چه برسد به این فصل.»

هافبک استقلال در خصوص وضعیت آینده خود گفت: «هنوز چیزی معلوم نیست، دوست دارم در استقلال بازی کنم اما با این شرایطی که در استقلال وجود دارد به این مسئله خوش*بین نیستم. از چند تیم عربی پیشنهاد دارم و اگر تا 10 روز دیگر شرایط مهیا نباشد از استقلال جدا می*شوم.»

جباری تاکید کرد: «هنوز هم می*گویم وضعیت استقلال مسخره است. کجای دنیا دیده*اید یک باشگاه چنین وضعیتی داشته باشد؟»