PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه تشخیص ریسیورهاب تقلبی از اصل ایکس کروز

shop
06-03-2013, 02:13 AM
مثل این که این چینی ها از هر چی یه کپی میگیرن
بنده چند مدت قبل یه رسیور 400 NAND خریدم به قیمت 523 هزار تومان
اول متوجه نشدم که رسیور تقلبی هست چند هفته بعد رفتم خونه برادرم دیدم
اینم مثل رسیور من خرید دیدم که کیفیت تصویرش خیلی بهتره بخصوص تو کانال SD شفاف و واضح هست سرعتش هم زیاد تر گفتم شاید update کاری کرده پرسید گفت نه بعد با خودم گفتم شاید از TV هست چند روز بعد والا رسیور رو آوردم کنار هم وصل کردم به tv دیدم همه چیزاش مثل همه ورژن و... بعد گفت شاید از کابل HDMI خلاصه هر کاری کردم دیدم نشد بعد یک ساعت کلنجر رفتن قاب 2 رسیور باز کردم اولین چیزی که به چشم خورد این کارت خور جلوش هست که بالاش نوشته HV و یکی من ننوشته و رنگ بردش براق تر بود و مال من مات تر بود و کلا ایس سی کلا همه چیزش تابلو بود با هم فرق میکرد

واسه همینه که تو بعضی سایت ها نوشته کیفتش خوبه تو بعض ها هم میگن کیفیتش پایین همه هم از همه جا بی خبر که رسیورشون اصله یا تقلبی

1440
از همین شیار های بالا و کنار قاب رسیور هم اگه نور بندازید متوجه میشود که اصله یا نه از ما گفتن بود

toto
06-03-2013, 03:34 AM
باتشکر از مدیر خوبمان بخاطر توضیحات به جا وارزنده............... دوستان که تایپک هارو تماشا میکنن لطف کنن کلمه تشکرو یادشون نره چون نویسنده یا از تجربیات یا از معلومات خود که باصرف وقت برای آگاهی بیشتر اعضای سایت زحمت میکشه کلمه تشکر باعث دل گرمی نویسنده ورغبت برای تلاش زیادمیشوداگر هم مطلب مورد استفاده شما قرار گرفت نسبت به دادن امتیاز در بالی تایپک اقدام نماییدباتشکر مدیر بخش toto