PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گواردیولا: بارسلونای من تمام شده است

hadi
05-04-2013, 01:26 AM
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

سرمربی پیشین بارسلونا اعلام کرد دوران بارسلونایی که ساخته تمام شده است.

بارسلونا که در سال های مربی گری جوزپه گواردیولا طی 4 سال موفق به کسب 14 جام شده بود، از ابتدای فصل جاری زیر نظر تیتو ویلانووا، دستیار پیشین گواردیولا روزگار خوبی ندارد.
آنها در مجموع 2 دیدار رفت و برگشت در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 7 بر صفر مغلوب بایرن مونیخ شدند. این موضوع گواردیولا را به واکنش واداشته است.
وی در این خصوص گفت: بارسلونایی که من ساخته بودم تمام شده است. ([Only registered and activated users can see links]) شما به دنیا می آیید، رشد می کنید و پیر می شوید. این اتفاقی است که برای بارسلونا افتاده است.
گواردیولا افزود: من تصمیم گرفتم این باشگاه را ترک کنم نه اینکه منتظر بمانم تا شخص دیگری این تصمیم را برای من بگیرد. زمانی که در این تیم حضور داشتم، از ارتباط با همه کسانی که در آن حضور داشتند لذت بردم