PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راجرز: پیراهن رمزی در آفساید بود؛ لوکاس بهترین هافبک دفاعی ما است

ebi1375
08-25-2015, 01:05 PM
[Only registered and activated users can see links]
تیم برندان راجرز اگرچه نتوانست شاگردان آرسن ونگر را شکست دهد، اما عملکردی بهتر از فصل گذشته در ورزشگاه امارات نشان داد.

شب گذشته دو تیم آرسنال و لیورپول در ورزشگاه امارات به تساوی بدون گل رسیدند. این بازی علارغم اینکه گلی در بر نداشت، موقعیت های خطرناک زیادی داشت و بازی جذابی بود.
به گزارش FourFourTwo، راجرز پس از این مسابقه گفت:
لوکاس بهترین هافبک دفاعی ما است. بازی هایی هست که با سه هافبک میانی به میدان می روم، اما اینطور نیست که حتما نیاز باشد از یک عنصر صرف دفاعی استفاده کنم. وقتی نیازبه این کار باشد، او بهترین گزینه ما خواهد بود. لوکاس امشب به بازی آمد و عملکرد خوبی را نشان داد. او بخش مهمی از تیم ما است. اما هر بازیکنی می خواهد در همه مسابقات و همه دقایr بازی کند و نمی توانم این را تضمین کنم. من، کادر فنی و بازیکنان احترام زیادی برای او قائل هستیم. پتر چک در 10 تا 15 دقیقه از بازی سیو های فوق العاده ای داشت. به او تبریک می گویم. البته سیمون مینیوله هم واکنش های خوبی داشت. می توانستیم برنده بازی باشیم. از نظر عملکرد، از تلاش بازیکنانم خوشحال هستم. شانس های خوبی خلق کردیم و باید پیش می افتادیم. در نیمه دوم انتظار فشار حریف را داشتیم. عملکرد ما در حال بهبود است و از نظر دفاعی در بازی های بزرگ خوب عمل می کنیم. نظم دفاعی ما مسئله مهم این بازی بود. این به ما کیفیتی را می دهد تا بازیکنان خلاق بتوانند بازی خود را ارائه دهند. این که سه کلین شیت پیاپی داشته ایم؛ نشان از نظرم بالای خط دفاعی ما دارد. هرکسی که دوره مربیگری من از ابتدا را دنبال کرده باشد، از سبک مبتنی بر پرسینگ و ثباتی که در پیش می گیرم، آگاه است. دریافت گل های زیاد مشکل ما در فصل گذشته بود. مهم بود که بازیکنانی جدید به خدمت بگیریم تا کیفیت دفاعی تیم را مقابل یک تیم سطح بالا بهبود بخشیم. در خصوص هندرسون و لالانا منتظر می مانیم تا وضعیت مشخص شود. ناامید کننده بود که هر دوی آن ها را برای این بازی از دست دادیم اما بازیکنان جانیشین عملکرد بسیار خوبی نشان دادند.
راجرز در خصوص صحنه آفساید و گل ناسالم ارون رمزی به شوخی گفت:
تصمیم بسیار خوبی بود. پیراهن او توی افساید بود!