PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فن خال: تنها در صورتی یک مهاجم خواهیم خرید که بهترین مهاجم جهان باشد

ebi1375
08-24-2015, 03:13 PM
[Only registered and activated users can see links]
لوییز فن خال می گوید مهاجم جدیدی را به خدمت نخواهد گرفت، مگر اینکه او بهترین مهاجم جهان باشد.

به گزارش سایت ESPN، لوییز فن خال بار دیگر عنوان کرد که به یک مهاجم جدید نیاز ندارد و تنهادر صورتی در خط حمله خرید خواهدکرد که بهترین مهاجم جهان را بتواند به خدمت بگیرد. با وجود اینکه منچستریونایتد در 3 بازی آغازین خود در لیگ برتر تنها 2 گل را ثمر رسانده که یکی از آن ها نیز توسط کایل واکر - مدافع تاتنهام - به طور اشتباهی به ثمر رسید، سرمربی هلندی یونایتد از ترکیب تیمش راضی به نظر می رسد و از داشتن رونی، چیچاریتو، ویلسون، یانوزای و فلاینی در خط حمله خوشحال است. فن خال در این باره گفت:

من گزینه های زیادی دارم. من چیچاریتو را انتخاب کرده ام، زیرا او با رونی تفاوت هایی را دارد. و ما همچنین فلاینی را در اختیار داریم که او نیز تفاوت هایی را با دو نفر قبلی دارد. پس از این ها من ویلسون و یانوزای را در اختیار دارم، بنابراین نیازی به مهاجم دیگری نمی بینم. اگر این مهاجم جدید، بهترین مهاجم جهان باشد، آن هنگام بله (او را به خدمت خواهیم گرفت)، به او نیاز خواهیم داشت، اما اگر از نظر ما او نتواند برای تیممان مثمر ثمر واقع شود، آن هنگام دیگر مهاجمی را جذب نخواهیم نکرد. اما اگر از نظرمان مفید واقع شود، باید او را بخریم.
پس از عملکرد ناموفق رادامل فالکائو و آنخل دی ماریا در منچستریونایتد، فن خال متقاعد شده است که حتی بزرگترین بازیکنان جهان نیز شاید در منچستریونایتد نتوانند دوران موفقی را سپری کنند. فن خال در این باره گفت:

در باشگاهی همچون منچستریونایتد شما هرگز از موفقیت کسی مطمئن نیستید، زیرا برای مثال شما رادامل فالکائو و آنخل دی ماریا را دیدید که بازیکنان بسیار خوبی بودند، اما آن ها باید خود را با فرهنگ منچستریونایتد وفق می دادند. این اتفاق درباره هر کدام از خریدهای ما می تواند رخ دهد.
وین رونی در 10 بازی اخیر منچستریونایتد در لیگ برتر موفق به گلزنی نشده است، اما فن خال از عملکرد او ابراز رضایت کرد. سرمربی 64 ساله منچستریونایتد در این زمینه گفت:

او باید کاری را انجام بدهد که یک مهاجم در ترکیب ما ملزم به انجام آن است و او این کار را انجام می دهد. بنابراین من از عملکرد او بسیار راضی هستم.
منچستریونایتد در 3 بازی آغازین خود در لیگ برتر گلی را دریافت نکرده است و فن خال از عملکرد خط دفاع جدید 4 نفره اش - متئو دارمیان، کریس اسمالینگ، دیلی بلیند و لوک شاو - راضی است. او در این باره گفت:

خط دفاع جدیدی را داریم، زیرا دارمیان بازیکن جدید ماست، اسمالینگ به گونه ای بازی می کند که حس می کنید جدید است، بلیند در پست جدیدی بازی می کند و شاو هم جدید است، زیرا در فصل قبل چندان فرصت بازی کردن را پیدا نکرد. ما از همان اولین تمرینمان برای فصل جدید از این 4 نفر به عنوان دفاع اصلی استفاده کردیم. البته جونز (در حال حاضر نا آماده) هم با ما تمرین کرده بود، بنابراین من از عملکردهای آن ها بسیار خوشحالم و این حقیقت دارد.