PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مانچینی: شایسته پیروزی بودیم؛ برد فوق العاده ای بود

ebi1375
08-24-2015, 01:25 PM
[Only registered and activated users can see links] i
روبرتو مانچینی، که پس از گلزنی استفان یووتیچ به شکل عجیبی شادی کرد، می گوید آن ها پیروزی فوق العادهی را کسب کرده اند.

اینتردر هفته نخست سری آ موفق شد با گل دقیقه 93 استفان یووتیچ تیم آتالانتا ده نفره را شکست دهد و روبرتو مانچینی سرمربی این تیم در گفتگو با اسکای اسپورت در این رابطه می گوید:

خوشحالی کردم چراکه برای بازیکنانم خوشحال بودم. آن ها تمام توان خود را تا پایان برای تیم گذاشتند و ما شایسته کسب یک تساوی نبودیم. اینکه استفان در نخستین بازی اش این گل فوق العاده را به ثمر برساند و یک پیروزی فوق العاده را برای ما رقم بزند، همه چیز را فوق العاده می کند. انتظار این بازی سخت را داشتم، سری آ همیشه در اوایل سخت و دشوار آغاز می شود و به خصوص که آتالانتا به خوبی دفاع می کرد. علی رغم اینکه 20 شوت در چهارچوب داشتیم، خوشحالم که تا لحظات پایانی برای زدن گل تلاش کردیم.
مانچینی به خبرنگاران هشدار داد تا در مورد عملکرد کوندوگبیا انتقادی به او وارد نیاورند، وی گفت:

او بازیکن بسیار جوانی است و طبیعی است که در این اوایل دچار مشکلاتی باشد چراکه ما یک تمرینات پرفشار در ایتالیا داریم و او هنوز به آن عادت نکرده است. به همین دلیل کمی شرایط فیزیکی برای او سنگین است و انتظار می رود طی روزهای پیش رو او بهتر هم شود. من سعی می کنم فشار زیادی روی او وارد نشود، او به زمان نیاز دارد تا با تیم تطبیق پیدا کند. از عملکرد خط دفاعی تیم راضی هستم، بیشتر به خاطر اینکه ما سه بازی است درکنار یکدیگر به طور کامل بازی کرده ایم.