PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

ebi1375
08-23-2015, 04:36 PM
[Only registered and activated users can see links]
آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا به شرح زیر است:

به گزارش Daily Star باشگاه چلسی حاضر است برای خرید پل پوگبا از یوونتوس و جان استونز از اورتون مبلغ 100 میلیون پوند هزینه کند.

به گزارش Daily Mirror منچسترسیتی به زودی انتقال 50 میلیون پوندی کوین دی بروین از وولفسبورگ آلمان را نهایی خواهد کرد.

به گزارش Marca باشگاه منچستریونایتد انگلیس برای اینکه راضی شود ده خیا، دروازه بان اسپانیایی اش به رئال مادرید بپیوندد تنها دو درخواست را می پذیرد: پیشنهاد 29 میلیون پوندی یا 22 میلیون پوند به علاوه ناواس (دروازه بان کاستاریکایی رئال).

به گزارش Sun باشگاه وست برومویچ به دنبال جذب ایوانز، مدافع 27 ساله منچستریونایتد انگلیس است. آنها در ترانسفر فدریکو فازیو از تاتنهام به بن بست رسیدند.

به گزارش Daily Mail ساندرلندی ها می خواهند دی گوژمان، بازیکن 27ساله ناپولی را به صورت قرضی به خدمت بگیرند.

به گزارش Gazzetta dello Sport توتی، کاپیتان محبوب رم می خواهد قرارداد خود را یک سال دیگر با پایتخت نشینان تمدید کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه چلسی انگلیس، آنها موفق شده اند کندی، بازیکن فلومیننزه برزیل را به خدمت بگیرند.

به گزارش The Times باشگاه سویای اسپانیا می خواهد اندی کارول، مهاجم وست هم را به صورت قرضی به خدمت بگیرد.

به گزارش رسانه های انگلیسی، فن خال، سرمربی هلندی منچستریونایتد بعد از تساوی 0-0 تیمش در برابر نیوکاسل، در مورد داستان انتقال ده خیا با رئال گفت: "من واقعا نمی توانم چیز خاصی بگویم. این انتقال در حال بررسی است و من باید از باشگاه، بازیکنان و تیمم دفاع کنم. بنابراین نمی توانم به راحتی هر حرفی بزنم چون به سرعت نقد می شود."

به گزارش GloboEsporte واگنر ریبیرو، مدیر برنامه های نیمار، ستاره برزیلی بارسلونا، اخبار منتشرشده در مورد احتمال ترانسفر این ستاره جوان به منچستریونایتد انگلیس را (The Sun) تکذیب کرد.

به گزارش رسانه های اسپانیا، رافا بنیتز، سرمربی رئال مادرید بار دیگر به ستایش از کریم بنزما، مهاجم فرانسوی که این روزها اخبار متفاوتی در مورد انتقال وی به آرسنال منتشر شده، پراخته و اظهار داشته به دنبال جذب یک مهاجم دیگر نیست و به بنزما اعتماد دارد.