PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بنیتز: با آنالیز حرکات بیل خواهید دید که به تیم فرجه می دهد

ebi1375
08-19-2015, 03:52 PM
[Only registered and activated users can see links] ok=8T4FF6PM
به دنبال پیروزی 2-1 شب گذشته رئال مادرید مقابل گالاتاسارای در جام سانتیاگو برنابئو، رافا بنیتز به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش AS، این مربی اذعان کرد که تیم جا برای پیشرفت دارد و مارکو آسنسیو فصل جدید را در جایی دیگر به کسب تجربه خواهد پرداخت.

- آیا تیم در سطحی قرار دارد که از آن خوشحال باشید؟

اگر تیم بعد از بازی امشب در سطحی قرار داشت که من می خواهم، کاملاً نگران کننده بود. تیم خوب کار می کند اما جا برای پیشرفت زیاد است. برخی نکات مثبت وجود داشتند اما ما فاقد کنترل بودیم که باعث می شد بازی را بهتر مدیریت کنیم. این هم درست است که گالاتاسارای تیم بسیار خوبی است. ما جا برای بهبودی داریم اما از طرف دیگر، آلترناتیو هایی هم داریم و من سعی در استفاده از همه بازیکنان ممکن خواهم داشت.
- اولین بازی شما روی نیمکت سانتیاگو برنابئو چطور بود؟

مسلماً روز اول همیشه هیجان انگیز است. اما معمولاً من روی بازی تمرکز می کنم. به عنوان مربی، این کاری است که باید انجام دهم. این احساسی بوده زیرا من آن را در زمان های دیگر مجسم کرده بودم، البته در بخش اصلی، روی بازی تمرکز کرده بودم.
- قرارداد جدید راموس:

من در این مورد صحبت کرده ام و مسلماً برای ما مهم است. او در داخل و خارج از زمین کاریزماتیک است. او به ما شخصیت می دهد و از جنبه عاطفی بازی نیز به ما کمک می کند.
- بیل در وسط:

بحث بر سر ایسکو، بیل، هامس... به صورت منطقی وجود خواهد داشت. ما به دنبال ایجاد درک متقابل میان آنها هستیم. ایسکو و هامس به شکل استادانه ای بین خطوط بازی می کنند اما گرت نه - او فضا می سازد و به دنبال فرار پشت دفاع حریف است. اگر او امشب گلزنی می کرد شما می گفتید که چه بازی فوق العاده ای داشت. اگر شما حرکات بیل را آنالیز کنید خواهید دید که آنها به تیم فرجه می دهند.
- ده خیا، بله یا نه؟

کیلور بازی فوق العاده ای داشت؛ من دروزاه بان های بسیار خوبی دارم و از هر سه آنها راضی هستم و به صورت کامل با آنها کار خواهم کرد.
- خروج آسنسیو از لیست:

مارکو استعداد و کیفیت زیادی دارد و برای کسی با توانایی ها او عادلانه نیست که به صورت منظم بازی نکند. من با مارکو صحبت کرده ام و او باید جایی بازی کند که فرصت و دقایق بازی بیشتری در اختیار داشته باشد بنابراین هنگامی که به جمع ما بازگردد، به بازیکن خیلی بهتری تبدیل خواهد شد.
- ایارامندی:

اینها مسائلی است که من در موردش با باشگاه صحبت می کنم. این روز ها در فوتبال، درست تا 31 آگوست، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. من ترکیب بسیار خوبی دارم و هرکس که اینجاست باید تعهد و دخالت داشته باشد و آنهایی که اینجا نخواهند بود، من بهترین ها را برایشان آرزو می کنم. اما در حال حاضر هیچ شکایتی ندارم.