PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توخل: دورتموند اصلاً انتظار در هم کوبیدن گلادباخ را نداشت

ebi1375
08-16-2015, 03:35 PM
[Only registered and activated users can see links]
توماس توخل، سرمربی تیم بروسیا دورتموند اذعان کرد که حتی او نیز از نتیجه 4-0 مقابل بروسیا مونشن گلادباخ یکه خورده است.

دو تیم دورتموند و گلادباخ که فصل گذشته به ترتیب عناوین هفتم و سوم جدول بوندس لیگا را به خود اختصاص داده بودند روز شنبه در اولین دیدار از فصل 2015/16 بوندس لیگا به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان توخل در خانه به یک پیروزی مقتدرانه مقابل یکی از نمایندگان آلمان در چمپیونزلیگ دست یافتند.

توخل در پایان بازی به Sky گفت:

مسلماً چنین شروعی غیرمنتظره بود، چرا که ما در مقابل بهترین تیم نیم فصل دوم رقابت های فصل گذشته بازی می کردیم. می دانیم که گلزنی و بازی کردن مقابل گلادباخ چقدر سخت است و کنار آمدن با ضد حملات آنها نیز واقعاً کار دشواری است. بنابراین ما باید به حد مطلق بازی می کردیم - و این کار را کردیم. این عملکرد فوق العاده ای بود که از آن بسیار راضی هستم. ما در تمام نقاط زمین خوب بودیم. بسیار هوشیار بودیم، ذهنیت خوبی داشتیم، موقعیت های زیادی خلق کردیم و گل های فوق العاده ای به ثمر رساندیم.

ما جرأت فکر کردن به این را نداشتیم که نیمه اول تا این حد خوب پیش خواهد رفت، اما آنچه که واقعاً خوب بود، این بود که در نیمه دوم بازی را آسان نگرفتیم. در مقابل، ما به حملات خود ادامه دادیم و جدیت خود را حفظ کردیم. من این را خیلی دوست داشتم. من از اینکه در نیمه دوم هم پیروز شدیم بسیار راضی هستم.
سرمربی سابق ماینز در ادامه راجع به صحبت هایی که در مورد مصدومیت جزئی رویس وجود داشت، افزود:

فکر نمی کنم این مسئله جدی باشد. در غیر اینصورت پزشک ما قبلاً با من صحبت می کرد.