PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مولر: انتقال به منچستر یونایتد؟ از فن خال بپرسید

ebi1375
08-15-2015, 05:55 PM
[Only registered and activated users can see links]
توماس مولر پس از پیروزی دیشب مقابل هامبورگ، انتقال به منچستر یونایتد را رد نکرد.

بایرن مونیخ شب گذشته موفق شد در نخستین بازی بوندسلیگا با نتیجه پنج بر صفر از سد هامبورگ عبور کند. مولر در این مسابقه دو گل به ثمر رساند.
به گزارش سایت گل، در شرایطی که اخیرا بایرن اعلام کرده است مولر برای فروش نیست، وقتی از این بازیکن در پایان بازی سوال شد که آیا فن خال پیشنهاد خود را افزایش می دهد، گفت:
نمی دانم. از خودش بپرسید! من فرد درستی برای پاسخگویی به این سوال نیستم. هافبک/وینگر بایرن در خصوص گلزنی در این دیدار گفت:
می دانستم که داگلاس می تواند با وجود چپ پا بودن، به خوبی از سمت راست سانتر کند. در مورد گل دوم هم لواندوفسکی پاسی در سطح جهانی برایم مهیا کرد. گلزنی همیشه خوب است و خوشحالم که توانستم کمک کنم. اما نمی خواهم تمرکز روی من قرار گیرد. در این بازی یک نمایش فوق العاده از کل تیم شاهد بودیم. اهمیتی نمی دهیم که این اولین یا آخرین بازی باشید. تحت هر شرایطی ما پیروزی می خواهیم. نیمه نخست کار آسانی نداشتیم و هامبورگ نمایش خوبی داشت. به تلاش خود ادامه دادیم و با صبر توانستیم در پایان شروع به گلزنی کنیم.