PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انریکه: اگر تیمی بتواند چنین نتیجه ای را برگرداند، آن بارسلونا است!

ebi1375
08-15-2015, 05:41 PM
[Only registered and activated users can see links]
سرمربی باشگاه بارسلونا علی رغم شکست عجیب شاگردانش برابر بیلبائو به قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا امیدوار است.

به گزارش پایگاه خبر ([Only registered and activated users can see links])ی باشگاه بارسلونا لوئیز انریکه سرمربی آبی اناری ها پس از شکست 4-0 امشب خود برابر بیلبائو از توانایی های شاگردانش برای جبران این نتیجه در مسابقه برگشت سخن گفت:

بازگشت ممکن است؟ این بازی تنها نیمه نخست رقابت بود و اگر تیمی بتواند چنین نتیجه ای را در بازی برگشت جبران کند، آن بارسلونا است.

من در این بازی ناچار بودم تغییرات زیادی اعمال کنم زیرا که تنها سه روز برای بازگشت به بارسا و ریکاوری زمان داشتیم. البته که این ها بهانه نیست و من کاملا مسئولیت شکست را بر عهده می گیرم.

تا به حال بازی آسان برابر بیلبائو را به یاد ندارم و برای نمایش امشب نیز به آن ها تبریک می گویم اما در مسابقه دوشنبه شب فضا و جو استادیوم متفاوت خواهد بود.

آیا تقویم بازی ها و سفر به گرجستان به شما ضربه زد؟ همان طور که گفتم اهل بهانه جویی نیستم و تقویم بازی ها چیزی است که از پیش تعیین شده و توانایی تغییرش را نداریم.